Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segiteni? Mi lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segiteni? Mi lenne helyes, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm szerelmes egy fiuba és annyit beszélt arról a fiurol hogy már nekem is tetszeni kezdett.

Mit tegyek? Tudom hogy ha az a fiu szerelmes lenne a barátnőmbe akkor (a fiu) nem vallaná be se magának se senki másnak.

És a barátnőm nem mer a fiu közelébe menni (eddig 2m volt a max), néha nem mer ránézni. (na és arról ne is beszéljünk hogy hozzá szólni se mer).

Mit tehetnék?

És sajnos az elmúlt 4 napban akaratom ellenére is flörtöltem a sráccal.

Kérlek segitsetek! (14L)


2015. szept. 18. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mikor elindulok innen az estébele, az éjjel a pénzembe estél bele... bele bele bele bele ilyen a fele fele feleee
2015. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt tehetnéd, hogy leszállsz a srácról, de gyorsan..

Akaratod ellenére flörtöltél? Ha csak nem tartottak pisztolyt a fejedhez vagy fenyegettek meg, akkor te azt nagyonis szabad akaratodból tetted.....emellett neked még csak most kellene ismerkedni a szó jelentésével.

2015. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd még nincs vele, ugyan annyi jogod van ismerkedni vele. Persze benne van a pakliban, hogy-e miatt nem lesztek többet barátnők, és a flörtölés tudatos cselekvés.
2015. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt nem jogokról van szó...

Legjobb barátból csak egy van, és egy ilyen barátságot nem érdemes feladni egy olyan kapcsolatért, ami nyilván valóan néhány hónapnál nem fog tovább tartani.

2015. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!