Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan és mikor tettétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan és mikor tettétek meg az eslő lépést? Nekem hogyan kéne? És egy tuskó leszek, mert egy házinyúlról van szó :D amit lassan lepuffantok xdd

Figyelt kérdés
A lényege az egy éve tartó szenvedése,nek, hogy életemben először vagyok szerelmes, egy olyan osztálytársamba, aki jövőre elmegy. És most tört el bennem a mécses, mert egy éven keresztül hanyagoltam, hogy elmondjam neki, de most szeretném még ebben az utolsó évben megtenni, de nem tudom, hogy hogyan csinálhatnám, mert olvastam, hogy sokan megbánták, amikor ilyen szituációban voltak, hogy nem mondták el. Az sem segít, hogy bizsgaidőszak van, így a koncentrálásom sem a maximum. De az az egy bibi, hogy lhet, hogy beszélő viszonyban vagyunk, de nem négyszemközt, hanem társaságban, és azzal sem vagyok tisztában, hogy barátok vagyunk e, vagy van egyáltalán fiú-lány barátság ebben a korban :/ De nagyon sok jelet látok a viszonzásra, de néha olyan vagyok mint egy szellem. Dióhéjban ennyi. A fő kérdéseim: Ti hány évesen vallottatok először szerelmet, hogyan és mi lett belőle? (Gondolok itt visszautasításra vagy a másik személy viszonzására) és ti mit tudnátok ajánlani? Mert én nagyon félek a rakciójától :D és szeretném minél nem nyálasabban elmondani neki, mivel fiúból van, de nem jut eszembe semmi :/ 15/L

2015. szept. 14. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd ki a tömegbõl és mond meg neki. (Javaslat)
2015. szept. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!