Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hülyeség írnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Theazombiee kérdése:

Szerintetek hülyeség írnom egy fiúnak, hogy mennyire hiányzik?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja nem beszéltünk, de rettentően hiányzik, nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

2015. szept. 5. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy milyen viszonyban vagy vele, illetve hogy mit szeretnél tőle.

Ha jó viszonyban vagytok, akkor szerintem nyugodtan írd meg neki.

2015. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azzal lehet sejteni fogja, hogy tetszik neked, de nemtudom. Szerintem írhatod neki.
2015. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Írd meg neki nyugodtan :)
2015. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lhet hogy ő sem téged, írjál rá bátran :)
2015. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem őt, azt hiszem. A nyáron ismertem meg. EGy esemény kapcsán több napig együtt voltunk.(mármint nem úgy.)

Facebookon csak egyszer írt, de akkor nagyon rendes volt. Utána én írtam neki egyszer, de eléggé lekoptatott. (mondjuk edzése volt) Nem tudom, hogy érdemes-e írnom.

2015. szept. 5. 21:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha írsz neki, legfeljebb lekoptat, de lehet jól alakulna a beszélgetés, de ha nem írsz neki, akkor esélyed gyakorlatilag nulla bármilyen pozitív kimenetre.
2015. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igazad van
2015. szept. 5. 21:24
 8/10 anonim válasza:
Én nagyon örülnék ha egy lány nekem írná h hiányzom neki! írd meg szinte csak jó sülhet ki a dologból
2015. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne azzal indíts, hogy "Hiányzol!", mert a leírtak alapján azért nem tűnik ez olyan "bensőséges" dolognak (még). Inkább csak érdeklődj felőle, azzal is kimutatod, hogy te gondoltál rá és keresnéd a társaságát. Ha jól fog alakulni a beszélgetés, és épp úgy adódik, akkor picit később megírhatod neki, hogy amúgy azért írtál rá, mert hiányzott, és érdekelt, hogy mi van vele. Csak ha azzal indítasz, ki tudja, hátha megijed/nyomulásnak veszi vagy akármi. Bár te is ismered őt valamennyire, te tudod. :) De írni mindenképp írj valamit, legalább egy próbát megér, és akkor nem lesznek benned talányok. Ha meg leráz, akkor tudomásul kell sajnos venned, hogy ez van...

Sok sikert, szurkolok Neked/Nektek! :)

2015. okt. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*bár te ismered őt (bocsánat, az az "is" ott véletlen volt)
2015. okt. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!