Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Van a barátnőm csak nagyon sokat nyávog meg minden és nem bírom már. De van egy lány akivel meg csaltam a barátnőmet és ő teljesen más nem nyávog se semmi csak bele vittem a szarba és ott hagytam és pár napja fel hívtam és kedves volt és őt jobban szeretem. A barátnőm meg az osztálytársam :/. Melyiket válasszam?

#szerelem #barátság #Telesonálás
2015. aug. 25. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Hat nehez, mert osztalytarsad, de nem erzel mar fele semmit, hiszen nem csaltad volna meg. A masik lanyt szereted, es azzal kell lenni akit szeretsz, itt csak az lesz nehez, hogy osztalytarsad, de csak emiatt ne legyel vele.

Bocsi az ekezetekert.

2015. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Beszéljétek meg. Ha továbbra is nyávog, akkor szakíts vele, gyenge kifogás, hogy az osztálytársad. Ráadásul elmondásod alapján a másik lányt jobban szereted, akkor miért nem vele vagy?
2015. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már nem érzed magad jól mellette, vess véget a kapcsolatnak. Akármilyen nehéz, ami nem megy, nem kell erőltetni. Viszont megjavítani eldobás helyett megér egy próbát de ha nem megy ...
2015. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb ezért ne jöjj össze egy macskával..
2015. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De jesszus, 16 elmúltatok már?


Amúgy meg azt, akivel jobb, természetesen.

2015. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2015. aug. 26. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nyávog,akkor váltani kell, másfajta macskatáp kell.
2015. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!