Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MóréAnna^^ kérdése:

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy van pasim?

Figyelt kérdés
Már három hónapja járok az osztálytársammal. A szüleim eléggé szigorúak ha fiúkról van szó. :-\ De a szüleim jóba vannak az ő szüleivel. Van vmi ötletetek hogy hogyan mondjam el nekik? Normális válaszokat kérek! 13\L
2015. aug. 25. 10:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :-) hát sztem nem fogadná túl jól! :-\ mert hát számára én vagyok az egyetlen kicsi lánya és az is fogok neki maradni örökre! <3 és ezért olyan szigorú velem mert nem szeretné h bármi bajom essen! Akár fizikailag akár lelkileg! Nagyon vigyáz rám minden téren! :-) ezért nem tom h hogyan mondjam el neki! Töbször próbáltam neki elmondani de nem ment, nem tudtam h hogyan kezdjem el!
2015. aug. 25. 11:40
 12/22 anonim ***** válasza:
Ja, értem, hát ilyenek az apukák :) legalábbis a normálisak, az enyémet hagyjuk...:D nem lenne jobb, ha először csak anyukádnak mondanád ezt? Meghát tényleg, ne mondd ki konkrétan, hogy jártok, csak azokat, hogy nagyon jóban vagytok, stb., úgyis érteni fogják, meg ugye ők is voltak 13 évesek :) sok sikert!
2015. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
En is 13 vagyok es nem ertem mert mondjak hogy erettlenek vagyunk, mert az kb en is vannak erettek kozulunk is. Ezt nem ugy ertem, hogy felnottkent viselkedunk, de tudjuk, hnogy mit hogyan es ilyenek. Nekem van egy felnott unokatesom es mimdig azt momdja, hogy ugy beszel hozzam mimt egy felnotthoz, mert elfelejti a viselkedesem en miatt azt,hogy meg 13 vagyok. Ezt nem azert irtam mert en akkoora no vagyok csak hogy tudassam vannak eretteb emberek.
2015. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Bocs vannak reszek amik erthetetlwnek de atirta a szavakat magatol
2015. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
49%
13 éves lány nem kislány? Akkor mi? Ott a tojáshéj a fenéken. Ha apukád nem jól fogadja akkor teljesen igaza van. Írd le konkrétan mit is csinálnál egy fiúval ha előtted lenne meztelenül.
2015. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Tojáshéj még ott van a seggunkön ez az igazság.14/f
2015. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Ma 13:01

De kicsi vagy még,akármennyire is azt mondják hogy érett vagy.Kb mindenkinek ezt mondják ilyen idős korban.14/f

2015. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem is ismersz mégis kritizálsz, ez milyen aranyos :')
2015. aug. 25. 19:00
 19/22 anonim ***** válasza:
Gonolom neked is sokan mondtak azt, hogy milyen erett vagy!
2015. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Én is 13 éves vagyok.. A legtöbb barátnőm minden srácra mondja hogy helyes,cuki.. Én meg csak állok és nézek hogy mivan?! Szerintem csam egy ismeretlen aki 5 évvel idősebb és az életben nem látod többet..

Van olyan barátnőm akinek van barátja.. Ők 'járnak'. Csak mi az hogy járnak? Mennyire komoly? Hát annyira hogy a pasi facebookon beszélget vele meg szíveket küld. Iskolában MÉG KÖSZÖNNI SE KÖSZÖN! Találkozni nem akar vele. 2 hónapja 'járnak'.. Háromszor volt vele sétálni egy olyan helyes ahol a haverjai nem láthatják. A 3 alkalomból kétszer lelépett. Neki ez a járás. Van egy haverom.. Másfél hónapja jött össze egy csajjal ( a lányt nem ismerem). Nekik komolyabb.. Sokat beszélünk erről.. A barátnőm teljesen könnyen beszél róla. A barátom meg azért annyira nem nyíltan...

Mondjuk személyes tapasztalatom erről nincs.. Nekem kifejezetten nem jön be ez a dolog.. Anyum is mindig kérdezi hogy fiúzol? Ránézek és nekiállunk röhögni. Mert 13 évesen nevetséges (Szerintem!!)

Az én véleményem hogy először anyukáddal beszélj. És utána apukáddal. Sok szerencsét!

2015. aug. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!