Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MóréAnna^^ kérdése:

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy van pasim?

Figyelt kérdés
Már három hónapja járok az osztálytársammal. A szüleim eléggé szigorúak ha fiúkról van szó. :-\ De a szüleim jóba vannak az ő szüleivel. Van vmi ötletetek hogy hogyan mondjam el nekik? Normális válaszokat kérek! 13\L
2015. aug. 25. 10:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Anyu kepzeld el olyan sokat vagyunk mostanaban egyutt az xy-nal ...teljesen ugy nez ki h mar jarunk...szerinted rendes fiu?
2015. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%

Semmiképp se azt mond, hogy van pasim. Az olyan komolyan hangzik, meg olyan felnőttesen.

Mondd neki, hogy nagyon szeretek xy-nal lenni, mostanában sok időt töltünk együtt, nagyon jól meg vagyunk. Szeretnék vele ide-oda elmenni, vagy szeretném, ha eljöhetne hozzánk vagy én hozzájuk. Remélem, nektek is szimpatikus.

2015. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
13 éves korba még nem PASIJA van valakinek, csak simán haver vagy játszótárs. Azt elhiszem hogy szeretnél piszok nagy nőnek kinézni de felesleges. Már csak azért is mert ha nem tudod hogy kellene elmondani akkor még KISLÁNY vagy.
2015. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-) 3. válaszoló már nem vagyok kislány :-[
2015. aug. 25. 11:03
 5/22 anonim ***** válasza:
24%
De egy kislány vagy...és amúgy ez nem 'járás',hogy be kelljen mutatnod,mivel EZ NEM KOMOLY!De csak kérdem,nálad mi a járás,általában mit csináltok?XD
2015. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%
Én 15 évesen kislánynak érzem magam. Nem vagyok komolytalan de szeretek gyerek lenni.
2015. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%

Én még 18 évesen is kisfiúnak érzem magam :D A gyerek énem sosem fog elszállni belőlem :)

13 évesen meg még legóztam...

18/f

2015. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem szeretném anya elöl eltitkolni ezt!:-\ nagyon szeretem a barátomat és azt szeretnénk hogy ne kelljen titkolózni a szüleinknek de én félek hogy apa hogy fog reagálni. :-\ tudom hogy anya jól fogja fogadni de apa nem! :-[
2015. aug. 25. 11:22
 9/22 anonim ***** válasza:
9%
Tényleg kislány vagy még... én is 15 vagyok, mint az egyik válaszoló, és én is kislánynak érzem magam még, pedig mondták már, hogy milyen érett vagyok, és tudom, hogy az is tudok lenni, de nem mindig. Oké, lehetsz szerelmes, meg barátkozhatsz fiúkkal, de 13 évesen "kapcsolatban lenni" kicsit nevetséges dolog, mindenre meg kell érni, ami persze nemcsak azt jelenti, hogy tölts be egy bizonyos életkort, de azért ha belegondolunk, még kamasz sem vagy (persze már közelebb vagy hozzá), szóval az energiád, időd inkább fordítsd arra, hogy nem sokára tovább tanulsz, és fel kell rá készülni. Mondjuk ha 3 hónapja vagytok együtt, akkor annyira nem gáz, lehet, hogy megkomolyítana téged a dolog, de 13 évesen megkomolyodni nem jó. Meg nem is lenne tartós az a komolyság, kamasz leszel, és egyik pillanatban azt fogod magadról hinni, hogy felnőtt vagy, másik pillanatban elcsodálkozol azon, hogy hogy viselkedhetsz úgy, mint egy gyerek. És ez így van jól, ne akarj idejekorán felnőtt lenni. De hogy a kérdésedre is válaszoljak, tényleg ne próbálj meg előttük felnőttes szavakat használni, mert csak megijeszted a szülőket azzal, hogy nagyobbnak hiszed magad. Mondd meg, hogy nagyon jó barátok vagytok azzal a fiúval, és szeretnél vele iskolán kívül néha találkozni. Aztán valószínűleg innen már érteni foják, hogy nemcsak barátok vagytok vagy akartok lenni, és olyan, mintha nem is kellett volna elmondanod, mert "ők találták ki".
2015. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, apukád hogy fogadná szted?
2015. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!