Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » FIÚK! Mikor mondjátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mikor mondjátok egy lánynak hogy jó a ruhád? Esetleg az arra utal hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
mert egy srác ezt mondta nekem és nem tudom hogy ezt csak úgy mondta e vagy esetleg azért mondta mert tetszek neki ti mikor szoktátok ezt mondani?
2015. aug. 22. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért mondta, mert jó a ruhád és te jól nézel ki benne, tetszel neki. Ennyire egyszerű. :) 18/F
2015. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én olyat szoktam mondani hogy "szép vagy" vagy "csinos vagy", és igen, az nálam azt jelenti hogy tetszik a lány :)
2015. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
90%
ez azt jelenti hogy egy fetisiszta megszállott elmebeteg perverz állat le fogja tépni a ruhádat és szexelni fog a nadrágoddal
2015. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam mondani ezt a büfés csajnak, amikor dupla tejszínt szeretnék a kávémba.
2015. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó a ruhád? Nem is te nézel ki jól benne? Ez a srác biztos, hogy a lányok iránt érdeklődik?
2015. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 biztos az a swag#yolo tipus 100 barátnővel :)
2015. aug. 22. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Relatív, nekem az érzelem nyílvánítás gyengepontom, szóval, ha ilyet mondok egy lánynak akkor az általában azért van, mert tetszik, viszont volt egy osztálytársam, aki valamiért Casanovának érezte magát, ő állandóan bókolt a lányoknak, akik viszont csak azért nem küldték el, mert illemre nevelték őket.
2015. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!