Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nyaraláson lettem szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaraláson lettem szerelmes mit tegyek? L/14

Figyelt kérdés
ma strandon voltunk a családommal és elmentünk ebédelni. mire visszaértünk lepakolt nem messze tőlünk egy család. volt egy fiuk aki irtó helyes volt, először nem vett észre de utána láttam hogy "figyelget". én is nézni kezdtem és ugy érzem teljesen belezúgtam, de mivel annyira bunyik voltam h még a nevét sem kérdeztem meg így valószínű hogy soha nem látom... mondjuk ha a nevét megkérdem annyival leszek jobb h facen bejelölöm chatelünk stb tehát :(

2015. aug. 15. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát...szerintem ezzel kapcsolatban nem sokat lehet tenni ha tényleg semmit nem tudsz róla... :/ 14/L
2015. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem jobb lesz,ha minél előbb elfelejted.Nem akarok gonosz lenni,de valószínűleg soha többet nem látod,hacsak nem mentek ugyanarra a strandra megint és ő véletlenül ott nem lesz, de erre alig ha 1% esély van. Legközelebb ha tetszik valaki menj oda hozzá és az legyen az első, hogy megkérdezed a nevét és utána mehet tovább a beszélgetés.:)14/L
2015. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerelmes? Csak külső alapján?
2015. aug. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
melyik strandon? :D melyik varosban
2015. aug. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát nem szerelmes csak tetszik

kövesd- zsóry

2015. aug. 16. 12:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy nézett ki?:))
2015. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ohh hát nagyon vékony volt szőkés barnás felállított haja volt
2015. aug. 17. 08:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ennyi külső tulajdondág alapján millió-egy ember így néz ki,meg lehet meg sem ismernéd,ha véletlenül megint találkoznátok.
2015. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*tulajdonság*
2015. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves XY!


Oldalunkon elhelyezett kérdéseidbe/válaszaidba beleírtad a korod, amiből kiderült, hogy még nem vagy 16 éves.

A GDPR nevű új adatvédelmi törvény nem engedi meg számunkra, hogy személyes adataidat kezeljük, ha még nem töltötted be a 16. életévedet. Ezért a regisztrációdat megszüntettük és az adataidat töröltük rendszerünkből.


Várunk vissza, ha már elmúltál 16!


Üdvözlettel:

A Gyakorikerdesek.hu csapata

2019. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!