Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az nagyon gáz hogy 18 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz hogy 18 éves létemre nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Nagyon szertenék már barátnőt, csak az a gond hogy visszahúzódó vagyok, és ritkán szoktam, szótakozó helyre menni.

Valaki tudna valami tippet, tanácsot adni?


Normálisan válaszoljatok légyszi!

köszi

18f


2015. aug. 10. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
majd egyetemen.
2015. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, még van időd bőven. Kezddj el ismerkedni, vagy kérd meg a barátaid h mutassanak be az ismerőseinek
2015. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem,egyáltalán.sőt én szentem nekem 28 éves koromig nem lesz barátom és az sem lesz ciki(de lehet hogy a 28 kevés)és nem érdekel majd egyszer lesz és téged se érdekeljen


12/L de bölcs XD

2015. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne keresd ennyire reménytelenül a szerelmet, majd jön az ha itt lesz az ideje, amikor a legjobban tudod majd értékelni hogy találtál valakit, addig pedig azt tudom csak mondani hogy a csajozás az olyan mint a vezetés, vagy a biciklizés, gyakorolni kell, de ha belejössz, már nem leszel "rosszabb" benne. És nyisd ki a szemeidet. Amit leírtál magadról az egy kapcsolatban mind pozitív dolog. Biztos vagyok benne hogy van olyan ismerősöd, akinek bejönnek ezek a tulajdonságok, csak te nem tudsz róla. Sok sikert és önbizalmat! ;)
2015. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat

várom még a további válaszokat!:)

2015. aug. 10. 22:40
 6/9 anonim ***** válasza:
NEM
2015. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. :)
2015. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki.:)

Járj el a barátaiddal ide-oda, peédaul koncertre, de utána ne száguldj egybol haza, hanem maradj. Ott, akkor már mindenki le van lazulva.

2015. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat:)

írhattok még!:)

2015. aug. 11. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!