Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes vagyok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skyfall kérdése:

Szerintetek szerelmes vagyok? Reszletek lent.

Figyelt kérdés
20 honapja vagyok egyutt a baratommal es nem tudom eldonteni hogy szerelmes vagyok-e bele. Ezelott a kapcsolatom elott voltam mar szerelmes es akkor tudtam hogy az vagyok. Nagyon szeretem a baratomat mint embert de neha ugy erzem hogy nem olyan mint az elozo baratommal. Lehetseges hogy ez azert van mert az volt az elso szerelmem es ezert erosebbnek ereztem? Ereznem kene 100%osan ha szerelmes vagyok?
2015. aug. 9. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Tartsatok kisebb szünetet találkozók között, amúgy a szerelem mint rózsaszín köd egy idő után eltűnik, és marad szeretet, ezt akkor tudod ha érzed hogy nélküle nem lennél egész

Sok sikert!

2015. aug. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja és ha van kérdésed vagy segítség kellene, vagy tanács / meghallgasson valaki akk priv.

Vagy ha nem tiszta valami azzal amit írtam :)

Nyugodtan keress fel

2015. aug. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az első mindenkinek különleges. Ne hasonlítsd a mostanit egy másikhoz, minden ember különböző.

A szerelem nem tart örökké, idővel szeretetté alakul. Ez normális. Az is normális, ha elmúlik és csak baráti szeretet marad,de akkor szakítani kell, mert úgy nem lehet párkapcsolatban élni.

2015. aug. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!