Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 évesen nincs barátom!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen nincs barátom!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval arról lenne szó, hogy 14 éves vagyok (lány) és még nincs barátom.Nem arról van szó hogy csúnya lennék esetleg buta. Magamat intelligensnek mások szépnek vallanak. Sokan megnéznek az utcán illetve sok fiu rám ír közösségi oldalon is vagy odajön az utcán. Már bepróbálkoztak páran, de mindet visszautasítottam mivel egyik sem jött be. Külsőre ill. Belsőre sem. Nyitottabnak kéne lennem és eldogadni valaki közeledését esetleg járnom vele? Csak nem akarok olyan fiúval összejönni akit nem szeretek. Mit tegyek valakit engedjek magamhoz közel?

2015. aug. 7. 13:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Velem 23 évesen van ez, hogy általában olyan lányoknak tetszem, akik nekem nem tetszenek, vagy csak barátként, de szerelem a részemről nem menne. A másik lehetőség meg az szokott lenni, amikor nekem is tetszik a lány és neki is én, hogy már van barátja.
2015. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Figyelj..hiddel,jobb,ha nincs pasid:D nem kell,h miattuk is fajjon a fejed :) am ugyan igy voltam vele..akarki irt fb-n,mondtam,h bocsi,de nem akarok ismerkedni..vegul 15evesen osszejottem egy fiuval,azert,h elfelejtsek egy masikat..megbantam,h ezt tettem,mert nem valtozott semmi..6honap utan szakitottam vele..ezzel csak azt akarom mondani,h inkabb varj az igazira:) nem kell elsietni..:)
2015. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha eddig egy fiú külsője,belsője sem tetszett akkor milyen tetszne? Priviben is megírhatod
2015. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen semmi értelme, h pasid legyen.

Az meg végképp marhaság, hogy azért jász valakivel, mert csak.

2015. aug. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj,én se akarok neki esni egy lánynak,hiába jövök be ha nem kölcsönös. Emiatt vagyok magányos :(
2015. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nincs semmi kötelező a járásban. Nem szabad semmibe belemenni amihez nincs kedved csak azért, hogy "legyen". Sok sérüléstől kímélheted meg magad :)


17/L

2015. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!