Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 évesen nincs barátom!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen nincs barátom!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval arról lenne szó, hogy 14 éves vagyok (lány) és még nincs barátom.Nem arról van szó hogy csúnya lennék esetleg buta. Magamat intelligensnek mások szépnek vallanak. Sokan megnéznek az utcán illetve sok fiu rám ír közösségi oldalon is vagy odajön az utcán. Már bepróbálkoztak páran, de mindet visszautasítottam mivel egyik sem jött be. Külsőre ill. Belsőre sem. Nyitottabnak kéne lennem és eldogadni valaki közeledését esetleg járnom vele? Csak nem akarok olyan fiúval összejönni akit nem szeretek. Mit tegyek valakit engedjek magamhoz közel?

2015. aug. 7. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

14 évesen miért érzed fontosnak hogy legyen barátod? Vannak, akiknek 17-18 évesen is várat még magára.


Akkor legyen barátod, ha szeretitek egymást. Ez nem egy játék, nem egy megfelelési kényszer kielégítése. Ha 19 évesen lesz meg az a fiú akit szeretsz, akkor 19 évesen. Ha egy hét múlva akkor egy hét múlva. Azért ne járj senkivel, hogy elmondhasd, hogy van barátod. 18/F

2015. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

szopol boré?

mer akkó legyé délután 5-kor a szökőkútná

2015. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

én 17 vagyok és nekem tavaly kezdődött a legelső kapcsolatom, mert akkor találkoztam olyannal, akiről tudom, hogy ő az igazi, nálam is próbálkoztak páran, de elutasítottam őket, mert nekem nem jöttek be

szóval nem kell még 14évesen a NAgyŐ-t keresned...

2015. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Csak gondoltam egy kicsit lehetnék nyitottabb a fiuk felé. Néha úgy érzem elzárkózom.
2015. aug. 7. 13:41
 5/16 anonim ***** válasza:

Nyitottnak kell lenned, ez alap! Csak úgy ismerhetsz meg embereket igazán :)


Ha nem néz ki úgy, mint egy divatmodell, még lehet, hogy belülről nála jobbat nem is találhatsz :) (az első kommentelő)

2015. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2. Kommentelő igazán hasznos válasz tenksz. 14 évesen max nyalókát szopok.
2015. aug. 7. 13:54
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagy:D nem vagy lemaradva semmirol ....szerintem az rosszabb ,ha mar lett volna 3
2015. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
16 leszek nem sokára és még sohasem volt pasim, sőt még sohasem csókolóztam, nem azért mert ronda lennék, hanem majd mindennek eljön a magaideje. 2 éve még én is nagyon szerettem volna barátot, de most örülök hogy nem jött össze, egyelőre sokkal jobb bulizni menni és a barátnőimmel elhülyéskedni.:)
2015. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem kell elsietni a dolgokat:) Nekem is 17 évesen lett először barátom, vele csókolództam először. 14 évesen ez nem gáz, csak a csapból is az folyik, hogy mindenki kapcsolatban van, meg dúl a láv...pedig nagyon nem így van. Azért ne gyere össze senkivel, hogy legyen barátod, abból semmi jó nem fog kisülni. Azt engedd magadhoz közel akit érdemesnek tartasz rá, ha jelenleg nincs olyan akiben biztos lennél, majd lesz:)
2015. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem zárkózottság. 14 évesekben ha csak nem az a fene nagy kíváncsiság hajtja az embert akkor mindenki fél egy kicsit ettől a dologtól. megfelelés, szexualitás stb. 14 évesen én is vágytam de féltem is. Én most 20 vagyok és azóta se jött össze semmi, még most is van bennem félelem mert ismeretlen maradt a dolog, de nem lehet össze hasonlítani avval amit 14 évesen éreztem.
2015. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!