Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit Csináljak? Netán ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit Csináljak? Netán ennyire szerelmes vagyok? Miert nem ir?

Figyelt kérdés
nem tudom... Egyszer találkoztam egy fiúval (i am gay) es amikor ra néztem a fiúra akkor örültem ... De amikor a fiú apukajat láttam akkor mar nem. Úgy volt hogy intettem neki menjünk sétálni. Jött is de szerintem valakit hívott. Vagy is úgy tett . Jött az apja is mögötte nem gyorsan hanem inkább csak cammogott, furcsa volt a gyerek előttem szaladt es megint úgy tett mint ha hívott volna valakit. Ilyenkor az apja egy 20-lépésnyire előttem volt. De jött közelebb. En mar zavarba es egyben veszélyben éreztem magam el kezdtem menekülni es parkourozni a fel utcán keresztül. De amikor meg álltam fel hívott a gyerek es mondta hogy mennyei vissza mert az apja nem akar semmit . Csak utána ment hogy szem elott tartsa. De en nem hittem neki mert az volt az agyamba hogy rendőrt hívnak es el akarnak kapni. De utána mondta a gyerek hogy de hogy is ilyet nem akarnak. A kérdés vissza kelletêl volna mennem? Es nem tudom nagyon szeretm Facebookon írja hogy o is szeret... De amikor hiányzik akkor el kezdek gondolkodni hogy mit csináljak. Miert nem ír ? Zavaros vagy az idegeire megyek? Ilyenkor Bánatos leszek. Es a bantba nem eszek nem iszok es nem beszélek senkivel. Netan ennyire szerelmes lettem? Nem tudom. Mit csináljak?
2015. aug. 3. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a dolgot vele... S nem kellett volna elfutnod, mert lehet h egy lehetoseget szalasztottal el.

De azt h szerelmes vagy e vagy sem azt csak te tudod...:/

2015. aug. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a lehetőség elől futottam el. De barnább vagyok az átlagosnál. Sajnos en más vagyok... Amikor az apja rám nézet nem láttam mást az arcán mint a rasszizmust,es a gúnyt. Szerintem ezért futottam el.
2015. aug. 3. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor már értem, hogy mért szaladtál mikor azt hitted rendőrt hívnak xDDDDD
2015. aug. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A legtöbb ember a sztereotipiakbol ítélkezik. Nem az embert ítéli el hanem azt ahova tartozik plussz az embert kell előbb meg ismerni
2015. aug. 5. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!