Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Féltékenyek lennétek ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek lennétek ez esetben a barátotok lány haverjaira?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyunk, tehát havi 2-3 találkozásról van szó. A barátomnak sok lány haverja van, akiket ha jellemezni kéne, akkor ezeket mondanám: pia, drog, és r**ancok. Szó szerint bárkivel bármikor bármit.. Kezd már elegem lenni a hajnalig húzódó bulijaikból, és abból, hogy nem őszinte velem. Nem tudom, ez az irigység és a féltékenység keveréke, de utálom ha kettesben megy ezekkel a r**ikkel ilyen-olyan helyekre, sétálni, a lakásukra stb.. Mert van bennem félelem, és azért is, mert a táv miatt mi kevesebbet talizunk, mint ő azokkal a csajokkal :/ Ettől már kikészültem.

2015. júl. 30. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Érthető mért vélekedsz így, de nem tudhatod mit csinálnak együtt az úgynevezett bulikban.

Bár írtad, hogy nem őszinte(ezt nem írtad, hogy miből jöttél rá)de egy kapcsolat az őszinteségen alapszik.

Ha tényleg egy pár vagytok akkor meg kell tudnotok ezt beszélni, ha nincs meg a kommunikáció köztetek akkor lapból minek vagytok még együtt?

2015. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokszor hazudik..mindenben szokott, most azért is vagyok ilyen feszült, mert épp erről beszéltem vele..
2015. júl. 30. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
És akkor mért vagy együtt egy ilyen alakkal?
2015. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alapjaraton semmilyen szituacioban nem vagyok feltekeny, haverokra meg aztan plane. Jelenleg en is tavkapcsolatban vagyok, a baratomnak sok lanybaratja van, de egy kicsit sem esz a fene emiatt, bizom benne.


Viszont ebben az is benne van, hogy megbizhatatlan, hazug alakokkal nem kezdek, neked sem javaslom.

2015. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondják, hogy embert barátjáról, madarat tolláról...

Én biztos nem bíznék egy ilyen alakban, aki hazudik a párjának. Jogosan idegeskedsz. Én bízom a páromban, mindig őszinte velem és mindent megbeszélünk, de még így sem megnyugtató ha valami ribizli társaságában van nagy ritkán. Nem attól tartok, hogy belemenne valamibe, hanem egyszerűen idegesít, hogy léteznek ilyen nők amit leírtál... A te helyedben egészen biztos, hogy féltékeny lennék, de az is nagyon valószínű, hogy szakítanék a barátoddal ha megbízhatatlan... 17/L

2015. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Dehogy kettesben! Mennem hármasban, négyesben is. Tolják agyba-főbe...

Keress magadnak egy elérhető srácot. Tudod, olyat akik egyedül vannak, mert nem beszélnek ki minden hüye libát a bugyijukból, ezért a nők csak egy unalmas szürke alaknak nézik! Akkor talán nem azon fogsz pityeregni, hogy másokkla megy szobára kettesben, hármasban, négyesben...

2015. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerinetm keress mást.


Egyébként a pia is drog.

2015. aug. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!