Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, szerintetek milyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek milyen a tökéletes lány? Mi legyen meg benne hogy tetszen nektek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 14:28
1 2
 1/12 anonim válasza:

Legyen vidám, mosolygós. Legyen kisugárzása. Csábos nézés. De nem az a megjátszott, inkább olyan aranyos :) Nem árt a jó alak sem ;)

Kiábrándító, ha egy lány ápolatlan, züllött. De sok minden van ami javít és ami ront egy lány összképén.

2015. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szeressen nevetni, beszélgetni, legyen humora, az sem árt, ha vidám, és mosolygós... :D

Legyen jó kisugárzása, mindig önmagát adja, és ne akarjon engem sem megváltoztatni :)

Legyen ápolt, de ne 93kg sminkkel...

Ha szeret sportolni, vagy szerei a sportokat az nálam + pont :D

Meg az sem árt, ha van egy kis alakja :)

2015. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

(#2-es vagyok)


15 F

2015. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azt szerintem senkiről sem lehet kijelenteni, hogy tökéletes.

A szépség relatív, tehát nem mindenkinek ugyan az tetszik. Attól, mert számomra tökéletes, vagy szép, nem biztos, hogy másnak is.

Számomra szép legyen és szeressen. Körülbelül ennyi.

Belső tulajdonságokat leírni fölösleges, hisz lényegében mindenkinek majdnem ugyan az tetszik. (okos, kedves, jó humor...stb) És amúgy sincs olyan, akire illik mind.

Mindenkinek vannak negatív tulajdonságai, ha még meg is próbálja elfedni azokat.

2015. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szép,okos(itt nem arra gondolok,hogy ötös vagy négyes tanuló),mosolygós,ápolt,se nem kövér,se nem sovány.

Adjon az öltözködésére (mivel én nem vagyok ilyen extrém,így nem bukok az emósokra,rockerekre,punkokra), én a sima nőies viseletet szeretem,egybe-részes ruhák,miniszoknya stb.

Belsőre is legyen visszafogott,ne legyen verekedős,ne legyen alkoholista,persze ihat,járhat bulizni,de nekem kelljen hazavinni a kocsimmal miután megfürdött a hányásában. Minél kevesebbet káromkodjon. Ne legyen szőrös,sehol,télen sem. Nem sárga a foga,nincs egyben a szemöldöke,nem zsíros a haja.

Ezek számomra fontosak.

Előny ha nem cigizik,de ha cigizik hát ez van.


Ezen kívül vannak "gyenge pontjaim",amivel nagyon fel lehet izgatni,nagyon bejön egy lányon.


- Mivel lábfétisem van,így imádom az ápolt szép lábakat. Szép rózsaszín köröm,puha tapintás,nem olyan mint a rinocérosznak.

- Ha ilyen rózsa vagy műrózsa van a hajában.

- Tusvonal.

- Gyöngyfülbevaló.

- És a finom nőies illat.


Tehát egy mondatban a nőiesség,és az igényesség minden téren. Ez a tökéletes számomra.

Ha magadra ismersz,írj csak nyugodtan!

18F

2015. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk mozgásban és formában elég jó lesz:


[link]


:DDDD

2015. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok. Szinte mindenkinek ugyan az kell hogy meglegyen egy lanyban :D mostmar értem miért nem szeretnwk a fiúk :D
2015. júl. 31. 18:12
 8/12 anonim ***** válasza:
nyugi biztos lesz valaki a te stílusodra bukik ;)
2015. aug. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mivel tökéletest kértél így a "tökéletest" írom le, de ettől nagyon messze lévőekkel is beérem, egyáltalán nem ilyen magasak az elvárásaim (és még csak nem is feltétlen ilyenek), csak a "tökéletes" lány esetében.


Külső:

Hosszú, egyenes világosbarna haj; alacsony; vékony, nőies testalkat; szép arc; kicsi pisze orr; vékony szemöldök; nagy szemek, egyik kék másik zöld (esetleg valamilyen egyéb heterokrómia)

Belső: hasonló az ízlése, a humora, a hobbijai; kedves; odaadó; hűséges; hasonlít a világképe az enyémhez; zseniális elme; annyira különc, mint én; képes bárkivel bármiről vitát indítani; teljesen racionális; tud sakkozni; szeret játszani; rendkívül kreatív; beszél( vagy tanul) egzotikus nyelveket.

2015. aug. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8 köszönöm :)

#9 ez mind nagyon szép :)

2015. aug. 11. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!