Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen külső-belső tulajdonság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külső-belső tulajdonságokkal rendelkezik a számodra tökéletes lány/fiú?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 20:26
 1/7 anonim válasza:

talpraesett, vicces, toleráns ebben a sorrendben

15/L

2015. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Legyen egy bizonyos intelligenciaszintje, azaz tudjunk normálisan beszélgetni. Fontosnak tartom még a megbízhatóságot. Szeressen azért, aki vagyok, és sose próbáljon megváltoztatni. Legyen életcélja, ne legyen ingyenélő.

A külső tulajdonságok mellékesek, de azért nálam fontos feltétel, hogy ápolt külsejű legyen, és adjon magára.

18/F

2015. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Belső:

Humoros, őszinte, hűséges, bolondos (szeretem nagyon, ha már szinte fárasztó dolgai vannak egy lánynak :Dd). Kis lázadás és pár önálló gondolat a világról nem árt. Szex terén legyen bevállalós. Valamint jó lenne, ha ugyanúgy lehetne vele jól szórakozni egy buliban, rock koncerten és egy színházi előadáson is és a lustálkodást se vesse meg:D


Külső:

Vörös haj (eszméletlenül bejön) vagy bejön még a narancs, rózsaszín és a lila is. Hagyományos színek közül csak a fekete tetszik.

Tetoválások (lehetőleg minél több) és/vagy piercing(ek).

Magasságra 165centitől olyan 177-ig (attól függ mekkora magassarkú cipőket szokott hordani :D).

Ne legyen vékony és ilyen fitneszes alkat se. Ahogy mondani szokták legyen rajta mit fogni.

Öltözködését és sminkjét tekintve a fekete domináljon. Olyan nőies-rocker-vagány-kissé ribis ötvözet:D

2015. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaa és 23/F
2015. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
megértő, kedves, van humora, k**va jo csaj, szeret csokolozni, es szexmanias :D
2015. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Külső:

fekete, borzas haj; méregzöld szemek; sármos mosoly; szálkásan izmos (de nem izompacsirta)


Belső:

humoros, gyengéd, megértő, okos


15/L

2015. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Külső: Legyen ápolt, magasabb mint én, a többi már csak attól függ hogy nekem bejön-e vagy nem. Eddig minden fiú aki külsőleg megfogott máshogy nézett ki, szóval konkrétumok nincsenek.

Belső: Legyen olyan, mint én. Kb. ennyi:D

2015. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!