Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy ilyen gyorsan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy ilyen gyorsan beleszerettem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már ovis korunk óta ismerjük egymást de csak mostanában (jó pár hete) kezdtünk el úgy beszélgetni hogy talán valami több is lehet közöttünk mint barátság. Nagyon figyelmes és kedves velem és nagyon jól kijövünk mert mindkettőnket ugyan azok a dolgok érdekelnek és a személyiségünk is nagyon hasonló. Amikor nem beszélünk vagy sokáig nem találkozunk nagyon szomorú vagyok, szinte már közel állok a depresszióhoz mert úgy érzem hogy ő az egyik olyan ember az életemben akinél képtelen lennék elviselni ha nem szeretne (az ilyen emberekből pedig nálam nagyon kevés van). Kicsit megijeszt hogy Ő máris ilyen közel került a szívemhez mert még soha nem volt ilyen. Lehetséges hogy ilyen hamar beleszerettem?

2015. júl. 26. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Szerintem, írj rá és valahogy kérdezd meg tőle, hogy mit érez irántad.
2015. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk erről régebben és akkor azt mondta hogy mivel még nem nagyon ismerjük egymást ezért szerinte találkozzunk többet és ismerjük meg egymást jobban. De azóta már voltam furcsa megnyilvánulásai amik jót jelentenek:D
2015. júl. 26. 18:05
 3/4 anonim válasza:
Hát akkor kérdezd meg mégegyszer! Ha most olyan jeleket küld amivel azt mutatja hogy te is tetszel neki és többet szeretne barátságnál. Akkor kérdezz rá megint.
2015. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés:)
2015. júl. 27. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!