Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen kitérő válaszokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kitérő válaszokat ismertek, a kérdésre, hogy, , Szeretsz"?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokat keresek, amikkel finoman kifejezheted, hogy nem itt és most, hogy esetleg egy Facebook beszélgetés alkalmával ne ott kelljen megírni az embernek az érzéseit.

2015. júl. 23. 10:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A zseni szón nem lepődöm meg. 142 az IQ-m. EQ-m pedig alig van.


Ösztönszerű alap logikát tekintve:

"Facebook beszélgetés alkalmával ne ott kelljen megírni" - Majd személyesen megtudod/elmondom

Ennél egyszerűbben nem lehet "kitérni". Mondjuk én sztoikus vagyok, de annyiban igazad van, egy részt nem értek. Miért kéne egyáltalán kitérni? Kaptál egy eldöntedő kérdés. Arra válaszolj egy igennel vagy nemmel, személytől, körülményektől, időtől, helytől függetlenül! Ennyi! Na de ott van. Mint írtam, annál egyszerűbben nem lehet kitérni. Ha pedig azt mondja, hogy ő ott akarja hallani/olvasni, akkor megválaszolod tisztán és kész.


9-es voltam.

2015. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
"Büdös vagy,boccs"
2015. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha ki akarsz térni, akkor nem vagy még kész a kapcsolatra vele. Ha szeretnéd, akkor boldogan írnád neki le ott, hogy "igen".

Gondolj bele egy fordított helyzetbe! Mit éreznél, ha te lennél a kérdező és ő csak kitérő válaszokat adna? Találkoztam épp elég olyan nővel, aki ilyenkor már elgondolkodna azon, hogy a srác csak szórakozik vele és biztos csak ágyba akarja vinni, de semmi komoly.

2015. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Haver, belegondoltál már abba, hogy milyen lenne, ha ott írná meg valaki?


-Szeretsz?

-Igen

-Akkor most járunk?

...

2015. júl. 28. 09:56
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a haverod!

Majd ha már túl leszel néhány párkapcsolaton és néhány csalódáson, akkor majd rájössz, hogy milyen érzés az, ahogy te is játszol a másik érzelmeivel.

Amúgy azt csinálsz amit akarsz, de ha eleve eldöntöttél valamit, akkor tök felesleges itt kérdezgetned.

2015. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!