Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen kitérő válaszokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kitérő válaszokat ismertek, a kérdésre, hogy, , Szeretsz"?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokat keresek, amikkel finoman kifejezheted, hogy nem itt és most, hogy esetleg egy Facebook beszélgetés alkalmával ne ott kelljen megírni az embernek az érzéseit.

2015. júl. 23. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szép idő van:D
2015. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kiírod a kérdést, én megmondom a nemed: Te egy nő vagy.
2015. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, csak nem téged.
2015. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem nyert :D
2015. júl. 23. 11:55
 5/15 anonim ***** válasza:

Meg ne kérdezd, hogy szeret-e! :D Én olyan helyzetben vagyok, hogy beszélek egy fiúval már kicsivel több mint 8 hónapja és most mondtam el nemrég, hogy én többet érzek barátságnál. De 99%-ban biztos voltam benne, hogy jól fog reagálni szóval megfontoltam :D és igazam lett, hogy ő is úgy érez. :) De ha megkérdezné, hogy szeretem-e akkor azt mondanám, hogy nem tudom. :/ Mert még élőben nem találkoztunk és én addig nem akarom azt mondani, hogy igen amíg nem találkozunk. Láttam róla képet de az mégsem olyan mint élőben, még telefonon sem beszéltünk egyszer sem, azt sem tudom milyen a hangja. Félek kimondani az igen szót vagy a szeretleket pedig folyton rágondolok de mégsem találkoztunk még és még egy hónapja sem érzek többet mint barátság de ő már régebb óta többet érez mint én. Nem mondta csak tudom mert éreztette. Azt tudom, hogy mindenképp szeretem de még nem szerelemből szerintem de már többet érzek jóval egyszerű barátságnál. És ha megkérdezné, hogy szeretem-e akkor nyilván nem mondanám, hogy nem mert az nem is lenne igaz mert valamilyen szinten szeretem és nagyon sokat gondolok rá, kb 99%-ban rá gondolok de nem tudom szerelem-e. Félek is a szerelemtől. :D De komolyan. Nem akarok csalódni. Mondjuk ő annyira cuki, hogy ilyen nincs. :D


Én írtam neki, hogy "Jaa de az nem volt komoly vita. Azt hittem valami komolyabb." (mert épp feljött, hogy egyszer vitatkoztunk.) És azt mondta, hogy "Hát veled komolyabb nem volt szerencsére :)", én írtam, hogy " :) Reméljük nem is lesz.", ő írta, hogy "Én biztos vagyok benn, veled soha nem fogok vitába keveredni, még a legkisebb kockázatot is szeretném kerülni, hogy "elvesztselek" :(", én írtam, hogy "Meg én amúgy sem vagyok olyan nagy vitatkozós :D De te sem szerintem :)", ő azt írta, hogy "Hát nem, reméljük semmi vita nem lesz:)". Meg azt mondta, hogy "Egyébként, lehet ezzel elkeserítelek, de szerintem néhány év múlva tudunk majd találkozni, biztos vagyok benne:)". 378 km köztünk a távolság ami kb. 3 óra 29 perc. Én mondtam, hogy "Igen, kicsit rossz ezt hallani, hogy néhány év. Hogy bírjuk azt ki? :/", mondta, hogy "Hát.. őszintén szólva a legjobb ötletem a mindennapos kapcsolattartás, és a beszélgetés :/", kérdeztem, hogy "És ha valamelyikünknek lesz kapcsolata? :/ Akkor mi lesz? Én mondjuk nem akarok, csak veled. :)", ő írta, hogy "Ugyanez az én véleményem is:) Hisz mondtam, te vagy a legtökéletesebb lány akivel találkoztam, miért dobnám el?!?!", én írtam, hogy "Nem mondom már, hogy de aranyos vagy mert még megunod :D Nekem is te vagy a legtökéletesebb :3 Te vagy a legkedvesebb akit ismerek. :3 :)", ő írta, hogy "Ebben az utóbbiban azért kételkedem, mert csak az igazat mondom, és volt már, hogy vita is lett miatta, tehát miattam :(", én írtam, hogy "De velem kedves vagy :) És az a lényeg. Mi volt az a vita? :/", ő írta, hogy "Még egyszer régebben veled, mikor véleményem szerint alig ettél, de te meg nem szerettél volna többet. :(" és a többit már láttátok fentebb. :D Meg még írta azt, hogy "Szia neked is, jó éjt és szép álmokat!:9 Nem tudom, ez biztos furán fog hangzani, de szerintem hamarosan már veled fogok álmodni :D" , én meg írtam, hogy "Nem hangzik furán. Én is gondoltam rá (csak nyilván én nem magamról hanem rólad). :) Na szia :) :*", ő meg írta, hogy "Ha már élőben nemtudunk találkozni :(", én írtam, hogy "Sajnos. :/ Szia", ő meg írta, hogy "Hát, akkor! Elérkezett a búcsú ideje! :/ Szia!". Fhhu jó sokat írtam. :D Szegényt most váratom emiatt :/ mert pont írt most nemrég. :/ Na de mindjárt elküldöm. :D 13/L

2015. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oké :D, először is, momentán ismerjük egymást és néha-néha találkozunk :D, másodszor nemrigiben FB-n kérdezte, hogy mit érzek iránta, ami azért fura, mert tudja hogy van más is :D. Harmadszor eszem ágában sincs neki FB -n írni neki, ,,hogy szeretlek" :D. Ezért kellett volna valamilyen kitérő válasz...
2015. júl. 23. 17:56
 7/15 opened paradise ***** válasza:
"HOGY KÉRDEZHETSZ ILYET?! Most komolyan? Ezt még kell kérdezni?"
2015. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"Nem". Szerintem az esetedben ez az őszinte és kifejező válasz.
2015. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne kitérni -.-"


Nem tudom, lehet hogy én vagyok bolond az A+ -os grammatika- és polémiajegyemmel. A "Szeretsz?" egy eldöntendő kérdés. Igan, vagy nem. Ennyi! A "nem tudom", a "nem"-mel egyenlő! Ezt kéne megtanulni. Van az "igen (és szinonimái)" és van a "nem (és szinonimái)". A bizonytalanságot sugárzó válaszok a "nem" szinonimái.

2015. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó te egy zseni vagy! :D Megértetted a kérdés felét, most próbálj a egy finom szinonímát találni, köcce!
2015. júl. 26. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!