Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek vajon neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek vajon neki?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk nyari gyakorlaton es nagyon megtetszett a csaj...sokat hüjéskedtunk stb. Láttam rajta hogy kaphato a humoromra...egyszer haza is kisertem

azota minden nap beszelunk facen altalaban hajnalig es ott is beszelunk minden felet de egyre nehezebb vissza tartani az erzelmeimet. Meg sose ereztem igy egy lany irant.legszivesebben bevallanam neki, de nem tudom hogy en vajon bejovok e neki...neha ugyanis ugy viselkedik...(szivecskeket kuld hulyeskedesbol) neha viszont nem( le se szarja hogy irtam neki es latom hogy aktív) szoval attol tartok hogy ha bevallom neki akkor mindent elcseszek.

hogyan deritsem ki? Hogy tetszek e neki, vagy hivjam el valahova? Szerintetek?



2015. júl. 21. 01:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen hívd el valahova szerintem. Az lenne a legjobb ha elmondanád neki az érzéseidet,de ugyebár ez elég nehéz dolog,mert mi van ha ő azt mondja,hogy "csak barátok"? Nem hinném,hogy ez megtörténne,mert lehet hogy azokat a szivecskéket nem hülyéskedésből küldi.. Tudod a komoly dolgokat viccelődéssel lehet leplezni a legkönnyebben. Akár ezt is kipróbálhatnád, viszont lehet,hogy erre hazudna.

A lényeg,hogy szerintem tényleg hívd el valahova, és szemtől szembe kérdezd meg tőle,hogy tetszessz-e neki ;)

2015. júl. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Na, haver! Szoval. Állarira röhögtem magamban, mikor olvastam amit ál, mert úgy egy éve én is szinte ugyan ilyen helyzetben voltam. És én NAGYON elbuheráltam. Hallgass rám, és ha egy helyen laktok (egy városban) akkor VÉLETLENÜL SE virtuálisan vallj neki színt. Hívd el randra, kajálni, sakkozni vagy mittudom én, és abból romantikázz. Ha elmegy, akkor úgyis bejössz neki annyira, hogy képes legyen veled lenni úgy, hogy a barátnői nincsenek ott. Úgy intézd,hogy ne legyen nagyon randi szaga a dolognak, mert az elijesztheti. Ha meg amúgy is belefér a tali, akkor meg nincs ok aggodalomra. Hagyd, hogy Ő meséljen magáról, ne te beszélj. Ha már nincs téma, (eddigre már érdemes ezt előkészíteni), jöhet a rossebhalál, itt derül ki, mi a szitu. Ha szimpi vagy neki (ANNYIRA), akkor FIGYELJ! Ha a szádat nézi, a csókolódzásról beszél, ha a fene fenét eszik is igyekszik hozzád érni, ILLETVE csendben ül és téged néz, akkor szabad a pálya a nyelvednek, csattanjon az a csók. (Lehetőleg ne kaja után azonnal) Vigyél rágót, kaja után kínáld meg vele, de ne rágózz állandóan, smaci közben pláne ne.

Ja, jó lenne ha leírnád, hány évesek vagytok.

Sok sikert!

2015. júl. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hearl válasza:
Hívd el valahova és vald be neki .ha a barátod és nem szeret akkor barátok maradtok ha szeret akkor minden happy ha azt mondja ne legyetek barátok az azt jelenti hogy eddig se volt az csak lógott veled.
2015. júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!