Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit akar tőlem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, 19 éves. Én 15 éves vagyok. 4 éve eléggé tetszik, de eddig nem foglalkoztam vele, mivel nagyobb mint én jóval. Ismerem őt, nem az a hülyegyerek, aki azért jön össze valakivel, mert hogy "megdugja". Lelkiismeretes, nincs baj vele, nagyon rendes. A testvérével osztálytárs voltam, 8 évig. A legjobb barátom volt, régebb szerelmes volt belém de azt már rég lezártuk és megbeszéltük. A tesójával rég beszélek, sokat beszéltünk amikor barátnője volt, és irt félreérthető dolgokat. Viszont azt gondolom ha tartott volna a barátnőjéhez ezt nem teszi meg. Egy hete elment egy házibuliba és ivott egy kicsit. Irt nekem hogy találkozzunk (fél 1 volt az óra) fél 2kor találkoztunk, feljött oda ahol lakom(nagyon messze mindentől, tehát volt mit sétáljon). és nagyon sokszor megcsókolt, mondta hogy ezt régóta megakarta csinálni. Meg még sok minden mást. Fél 5kor jöttem haza. Másnap elmondta hogy ezt azért csinálta mert tetszek neki. De nem akar barátnőt mert lehet elmegy külföldre. De nem akart megbántani. A testvére amióta megtudta azt mondta hányingere van és azóta nem beszéltünk (a legjopbb fiúbarátommal). Mit érzek én? Mit érez a fiű, vagy mit akar? És a testvérének mi baja?
2015. júl. 19. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál hogy direkt csinálta hogy megszakadjon a barátságotok a testvérével??
2015. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem az az ember, sokat csalódótt az emberekben és nagyon szereti a testvérét ilyent meg nem tenne
2015. júl. 19. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne hari elsem olvastam! Már 11 évesen tetszett-hiszen most is gyerek vagy,,,
2015. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igz van. ez ilyen szerelem első látásra. most is azt mondom, és azóta is hogy senki nem néz jobban ki mint ő. és neharagudj, de az hogy 11 évesen tetszett abban semmi gond nincs:).
2015. júl. 19. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet tetszel a testvérének is csak nemmondja
2015. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!