Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 30 éves azt mondja nekem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves azt mondja nekem, hogy érezni akar, teste minden centijével, kóstolni. MIT CSINÁLJAK?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és bejön, de félek egy kicsit.
2015. júl. 9. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ne hagyd, hogy kihasználjon!
2015. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kérdező140 ***** válasza:
90%
Csak szex- re kellesz neki vágd pofon és .hagyd ott
2015. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ne tégy hülyeséget, amondó vagyok hogy hagyd a fenébe. Nehogy valami bajod essen.
2015. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Én is akarok 15 éves muffokat kóstolgatni. Ha már ennyien csinálják, biztos jó lehet. :D
2015. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jelentsd fel
2015. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez remélem kamu.


Mit akarsz te egy 30 évestől egyáltalán? Ha már bejön és emellé még eszed sincs, akkor jó úton halad afelé, hogy megkóstoljon minden centijével (Y).

2015. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

szolj a szuleidnek vagy jelentsd fel a pasit!! ne csinalj hulyeseget!

amugy jo elhiszem h idosebb pasi es ez imponalo de ne tegyel semmi felelotlen dolgot hidd el nem kellesz szexen kivul egy jozan eszu 20-on evestol se nem hogy 30 ezt csak az erdekedben mondom meg tul fiatal vagy es nagyon osszefogja torni a szived ha megis ugy dontesz h lefekszel vele...

2015. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is érezni akarlak a testem minden centijével!;)
2015. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!