Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti hogy viselkedtek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy viselkedtek annak a fiúnak a közelében aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugy mint egy idiota:'D

Hebegek habogok,elpirulok,sokszor nezek ra,mindenen nevetek,eljatszom hogy pl a baratnoimmel nagyon jol szorakozunk:)

2015. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon hülyén...

Majdnem mindenen nevetek, elkezdek remegni (lábaim, szám), és van mikor rosszul is leszek.

Hirtelen nagyon rendszerető leszek.

2015. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szintén nagyon hülyén:"D

Hangosan nevetek, mint egy idióta, és reflexből keresem őt a tekintetemmel. Bénán.xdd

2015. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Ha reménytelennek látom, akkor bámulom, kibeszélem a barátnőimmel. Próbálok nyugodtnak tűnni. Előttem mindenki azt írta, hogy vihog, én nem hiszem, legalábbis nem tűnt fel.

Ha látok reményt, hogy legyen valami, akkor barátkozok vele, közelítek felé, próbálok úgy viselkedni, ahogy a barátaimmal tenném. Titokban mindig őt keresem, zavarban vagyok, ha rá kell néznem. Próbálok minél több időt tölteni vele.

2015. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Uh :D Na az én viselkedésemről biztos mindenkinek leesik, hogyha tetszik valaki... Akkor is állandóan ezzel gyanúsítanak, mikor amúgy nem.Elvileg olyan a tekintetem, hogy bárkire nézek, arról azt hiszik, jelent valamit. A lányok azt hiszik utálom őket, a fiúk meg, hogy tetszenek. Én meg már meguntam a magyarázkodást :D De nem szeretek unottan bambulni kifelé a fejemből, és eléggé odafigyelek másokra, valószínűleg azért van így.


De mikor tényleg bejön valaki, akkor biztos, hogy elpirulok, keresem a tekintetemmel, sokat mosolygok(vihogni azért nem szoktam). Meg néha a szemem könnyezik, az a leggázabb ... Remeg a hangom, szótlan vagyok, nehogy beégessem magam valamivel :D Nem tudok viselkedni sajnos olyankor.

2015. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Minden béna poénján nevetek. Figyelmesebb vagyok, igyekszem aranyos lenni és sajnos néha még azt is eljátszom, hogy nem értek valamit, csak hogy elmagyarázza. Titokban mindig őt keresem, és ha összeakad a tekintetünk akkor elmosolyodok és lesütöm a szemem. Elpirulok. Igyekszem nem túl sokat és nem túl keveset beszélni. Mindent átgondolok mielőtt kimondanám, és igyekszem mindenre figyelni.
2015. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát őszintén szólva úgy mint egy "nyomorék"
2015. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zavarban vagyok, mosolygok (bar én mindig mindenkire mosolygok), kedves vagyok, en is "próbálok aranyos lenni", de vihogni nem szoktam, beszelgetek vele, ha lehet, akkor masokat is bevonva eloszor, es ilyenkor egy kicsit kotekedobb is szoktam lenni, ami amugy alapbol is jellemző ram), gyakran nézek ra önkéntelenül is, meg ugy általánosan próbálok normálisan viselkedni, mindig tudatában vagyok annak, hogy o is ott van, szoval a kuszobnel jo nagyot lepek, hogy ne taknyoljak el :D szerintem amugy egesz jol kezelem ezeket a helyzeteket, sot, meg élvezem is. 19\L
2015. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja es próbálok intelligensnek, takekozottnak tűnni, szerintem nem tul jo taktika "ugy tenni mintha nem ertenel valamit, hogy elmagyarázza", ahogy elottem írta valaki.
2015. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy mint máskor:) De legtöbbször elmegyek mert utálom,hát vagyis nem utálom hanem utálva szeretem(?!)nemtom.Utálom is meg szeretem is ezért közömbös vagyok vagy kicsit lehet hogy gonosz és dühös(ja...elég dühös...)


12/L

2015. aug. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!