Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezték?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezték?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik. Csak két hete ismerem de ahhoz képest sokat beszélgetünk.Szeptembertől osztálytársak leszünk sajna (vagyis szerintem az nem előny). Nem tudom hogy hogyan közelednek hozzá. Tudtok HASZNOS tanácsot adni? Előre is köszönöm!!
2015. jún. 30. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:

hasznos tanács: osztálytárssal ne kezdj

amúgy meg beszélj meg vele egy találkát vagy ilyesmi, arra hivatkozva hogy úgyis osztálytársak lesztek

2015. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyél vele mindig aranyos kedves... mindig mosolyogj rá stb ilyen kis apróságok... ha tesz valamit akkor van esély de ha nem akkor megse érdemel téged
2015. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. Szerintem nincs igazad.... én szerintem szégywn ha a lány kezdeményez... legyen már a lányokkal annyi tisztelet...
2015. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3# ő kérte a segítséget, de amúgy én is veled értek egyet
2015. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi... am legyen már annyi tisztelet lányokhoz legalább a fiúk kezdeményezzenek...
2015. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor átfogalmazom hogy tudassam vele hogy tetszik. És Kiskunlacházán lakik én meg Pesten y
2015. jún. 30. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,hogy elgyen 5-kor a szőkőkútnál.
2015. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*legyen
2015. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!