Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok és nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok és nem tudom elfelejteni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már egyszer jártam vele de szakított és én mindenhogy próbáltam nem bírtam elfelejteni minden este sírok miatta többször akartam vágdosni magam de van józan paraszti eszem és én így 5 és fél éve szeretem és nem a bunkó válaszokat szeretném hanem kedveseket kérlek nincs szükségem most azokra mit csináljak ja és mellesleg szint minden nap látom :(...!?!?
2015. jún. 26. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod elérni,hogy a tiéd legyen, jobb ,ha elköltözől,mert amíg látod,nem szabadulsz. És utánna is kegyetlen lesz néhány hónapp. Az is segíthet,ha összejössz mással,és kerítesz valakit akivel mindennap beszélsz.
2015. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tegyél meg valamit magadért!Ez után is van élet

Tanulj nyelvet,klassz kajákat főzzél,

Járjál mindenhova gyalog.Vigyorogj rá az emberekre

Figyeld meg,hogy először zavarba jönnek,aztán mosolyogni fognak rád.Tudod,hogy mennyi kapcsolatod lesz ezután?

Mennyit szeretnél?Egy komolyat,az is megjelenik!

2015. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a kedves válaszokat de még nem tudok elköltözni még anyáék döntenek :D meg hát egy fontos eseményen látom minden nap úgyhogy nehéz lesz de megpróbálom az ötleteiteket köszi de azért még kérhetek tanácsokat :D :D :/ ??
2015. jún. 26. 22:41
 4/4 anonim ***** válasza:

A tanàcsom a következö: Tedd túl magad rajta!Igen,nehéz és lehetetlenek tünik,de menni fog!Kezdj el gondolkodni azon,hogy mit szeretsz benne?éshogy azt tuti nem kapnàd e meg màstòl?

Keress màst akivel újra boldog leszel!Az egyébként is jòl jöhet még ha a volt pasi azt làssa,hogy jòl vagy nélküle!

Szóval sìrd kimagad utoljàra gondold végig majd kérdezd meg magadtòl,hogy ö ugyan ezt teszi e vagy hogy ezzel érsz e valamit?Majd zàrd le és légy boldog..

2015. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!