Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba és elhívtam sétálni de jött az egyik barátnője is. Így nem tudtam rendesen elmondani hogy mit érezek. Amit mondtam az alapján azt mondta legyünk csak barátok. Jó ötlet ha mégegyszer elhívom őt sétálni és elmondom rendesen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 25. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem hiába próbálod ha egyszer barátzónába vagy onnan nincs kiút.
2015. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
A barátzónából a legjobb "kiút" az, ha a barátja maradsz. Vagyis rengeteg időt töltötök együtt, és ha szerencséd van, akkor rájön, hogy tök jófej vagy, és többet akar. Ha viszont nincs szerencséd, maradsz a barátja, de legalább megmaradsz annak.
2015. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#2: "Ha viszont nincs szerencséd, maradsz a barátja, de legalább megmaradsz annak."


Ergo megdöglött a kutyája, de megtarthatja. (Nem akarok Veled kötözködni, de ez kb. ilyen.)


Kérdező: Kár erőlködni. Ha egyszer ezt mondta, onnantól esélyed sincs.

2015. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

hála istennek nem tudtad elmondani :DD

hagyd az ilyen vallomásdit! egyértelmű, hogy ő nem érez hasonlókat. ezért is volt vele a barinője. azért nem mondanám én el az érzéseimet, mert ez elijesztheti. hirtelen sok lehet neki most még.


én a helyedben továbbra is jó kapcsolatot ápolnék vele, próbálnék találkozni, kettesben lenni. és majd az idő eldönti, hogy tud-e érezni valamit :)

addig pedig max csak utalni, kétértelmű dolgokkal gondolkodásra bírni :) hátha :)

2015. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
DE én nagyon szerelmes vagyok ebbe a lányba és nem tudom kiverni a fejemből.Mindennap azon gondolkozom hogy elhívom még egyszer és elmondom neki.Mert nagyon nagyon hiányzik!Mit tegyeeek????
2015. jún. 26. 16:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Hidd el, nem véletlenül írjuk ezt. Én például már kétszer is átestem ezen.
2015. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Am 14/f vagyok és a szüleimnek is elmondtam de ők azt mondták rá hogy:Miért mit vártál, a feleséged lesz?Még csak nyolcadikosok lesztek.De semmi ilyenről nincs szó.Életemben nem éreztem még ilyet.Most érzek előszőr.Nagyon szerelmes vagyok belééé!
2015. jún. 26. 16:23
 8/11 A kérdező kommentje:
De nem tudom elfelejteni mert az osztálytársam
2015. jún. 26. 16:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ez van. a barátzóna az egyik legszarabb dolog. ez kb olyan szitu mint ha ez történne egy állásinterjún:


"Teljes mértékben meg vagyok elégedve a képességeivel és mindennel rendelkezik amire szükségünk van de nem fogjuk alkalmazni és a közel jövőben se sose.Olyan embert fogunk akinek sokkal rosszabb képességei vannak mint magának de rendszeresen fel fogjuk önt hívni hogy elpanaszoljuk mennyire nem felel meg elvárásainknak az ön helyett választott alkalmazott.De magát akkor se fogjuk alkalmazni sose".

2015. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mekkora tévedés, hogy a barátzónából nem lehet kijutni :) Már nem egy haveromnak sikerült, de kemény önuralom, türelem, és a végletekig kitartó szeretet árán... Nem kell mindig másokra figyelned... Ha csak a barátságod kell neki, keressen mást, de próbálkozz, max nem jön össze. Barátsággal nem sokat érsz :)
2015. dec. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!