Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Üdv! Én programozónak szeretné...

Üdv! Én programozónak szeretnék majd tovább tanulni és javasolták a katonai iskolát hogy ott tanulhatok programozni rendesen. És ez mennyire jó ötlet? És ha az akkor melyik iskolát tanácsolnátok.

Figyelt kérdés
Lehetőleg a 8ker közelében vagy a 8kerben? Mert nem akarok sokat utazni.Ha lehet normálisabb tanárokkal és diákokkal. Nem akarok itteni szemét embereket ezerrel. Persze tudom hogy mindenhol vannak de ha lehet kicsit kevesebbel rendelkező iskolát! :D előre is köszönöm! (a bunkók hagyjanak!)

2015. máj. 23. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szar ötlet.
2015. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ti nem kaptatok ilyen középiskolás könyvet amibe benne van minden középiskola?Mért mi kaptunk és én onnan néztem ki a sulimat:D Ha nem kaptatok hát az szopás mert az tudtommal kötelező adni az iskolának nem örökre,de arra a pár hónapra mire kiválasztod a sulit!
2015. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hány katonai iskola van a 8. kerületben és vonzáskörzetében, ahol programozást tanítanak?


Programozni informatika tagozatos iskolában lehet leginkább.

2015. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem azért, de nekem az új, hogy katonai suliban programozást oktatnak. :D
2015. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az ellenségnek meg kell hackelni az fb fiókját és kiposztolni rajta hogy az ellenség legyőzött!
2015. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Menj olyan gimnáziumba, ahol erős a matek, legyen középfokú angol nyelvvizsgád, tanulj otthon programozni, akkor nem lesz gond a felvételivel és az egyetemmel sem.
2015. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azzal kapcsolatban, hogy van-e katonai középiskola a 8kerben vannak fenntartásaim. Hogy a katonai középiskolákban tanítanak-e programozni azzal kapcsolatban is vannak. Na de hogy mindez egyben nem létezik, abban majdnem biztos vagyok!
2015. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek és amúgy én hallottam már hogy a katonai iskolában lehet oprendszert írni tanulni különböző programokat írni! :D de mindegy! Azért köszönöm! Ja és itthon hogy tanuljak programozni?? Mert az oké hogy vannak róla könyvek de 1 Nem szeretek olvasni 2 nem vagyok valami jó így könyvből tanulni! :D én inkább megérteni szeretnem a dolgokat... 3 ha magyaráznak előbb megértem mivel nem 1-féle kép lehet elmondani és a könyvek általában csak 1-féle kép tanítanak... Ja tudom hogy van pár videó is a netten róla de semelyik se túl hosszú csak pár kisebb dolgot mutatnak be... ha esetleg tudtok adni olyan videót ahol rendesen elmagyarázzák (ha lehet inkább sorozat legyen ne egybe 4-5 órás vagy több legyenek max 1 órásak vagy másfél! Ha lehet!) Előre is köszi! ?D
2015. máj. 29. 08:18
 9/12 anonim ***** válasza:

> de 1 Nem szeretek olvasni


Akkor most felejtsd is el a dolgot.

2015. máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked tanárt kellene keresned, aki megtanítana programozni. Az drágább, mint netről, könyvekből, de valamit valamiért.

Ha nem szeretsz olvasni, esetleg nem is tudsz összetett szövegekte megérteni, akkor nem neked való a programozás. Hidd el, többet kell olvasnod programozókétn, mint effectíve kódolni. Ráadásul angolul.

2015. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!