Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Üdv! Én programozónak szeretné...

Üdv! Én programozónak szeretnék majd tovább tanulni és javasolták a katonai iskolát hogy ott tanulhatok programozni rendesen. És ez mennyire jó ötlet? És ha az akkor melyik iskolát tanácsolnátok.

Figyelt kérdés
Lehetőleg a 8ker közelében vagy a 8kerben? Mert nem akarok sokat utazni.Ha lehet normálisabb tanárokkal és diákokkal. Nem akarok itteni szemét embereket ezerrel. Persze tudom hogy mindenhol vannak de ha lehet kicsit kevesebbel rendelkező iskolát! :D előre is köszönöm! (a bunkók hagyjanak!)

2015. máj. 23. 14:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A szöveget én megértem de csak annyi hogy nem szeretek olvasni... de másban meg nem nagyon találom meg magam... amikor elkezdtem programozni videók alapján (ami öszvisz 4-5 videó volt, de azt jól meg is jegyeztem! :D) akkor találtam meg amit akarok csinálni. És ez az egyetlen baj hogy tanítani meg senki sem teszi meg netten... mármint videóban és normálisan. (remélem érthető hogy mit akartam kihozni.) És most mit tegyek??
2015. máj. 31. 02:09
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretsz olvasni, halott az ötlet továbbra is.
2015. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!