Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szexkapcsolatból szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból szerelem?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok ilyen kérdés van de szeretném ha erre is válaszolnátok. Kb 2 hónapja járok össze egy fiúval hetente egyszer. Jól elbeszélgetünk és udvarias velem csak azt nézi szex közben hogy nekem jó legyen. Legtöbbször ő nem is élvez el csak nekem okoz örömöt. Nem csak akkor ír neten mikor szexelni akar akkor is ha csak simán beszégetni. Arra lennék kiváncsi hogy honnan szűrhetem le hogy kezd belém szeretni vagy már szeret is. Magától nem hiszem hogy elmondaná mert én semmi jelét nem adtam eddig hogy többet akarnék és ezért nem mondaná meg ő se szerintem. Előre is köszönöm a válaszokat.

Ja én 18 eves vagyok ő pedig 25


2015. jún. 17. 02:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem csak a dugás miatt keres akkor ott több is van mint szexkapcsolat a részéről
2015. jún. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy 18 évesen nem tudsz magadnak barátot szerezni.
2015. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!