Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem jön össze semmi?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze semmi? Csúnya lennék nagyon vagy mi?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 17 éves fiú vagyok még nem volt barátnőm, pedig szerintem elég kedves vagyok és normális mindenkivel, akivel lánnyal meg lehetett volna valami, attól vagy nem akartam semmit, vagy nem léptem időben. Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Ha küldök képet megmondjátok, hogy a külsőmmel van-e a baj? Elküldöm privátban csak írjatok lakhelyt (remélem érthető miért).

2015. jún. 6. 21:06
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Szerintem kezdeményezz a lánynál. Minimum egy apró lépés. Te fiú vagy. Ez a normális ebben a korban. Teteszik egy lány hát megpróbálod elcsábítani valahogy. Rossz nem sűlhet ki belőle. Nincs olyan vár amelyet ne lehetne bevenni kellő kitartással! Szerintem neked csak egy kicsi önbizalom kéne, és lennének sikereid :) . Küldhetsz képet is, szívesen mondok véleményt. Amúgy erdélyi vagyok.
2015. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Küldheted:)
2015. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!