Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem jön össze semmi?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze semmi? Csúnya lennék nagyon vagy mi?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 17 éves fiú vagyok még nem volt barátnőm, pedig szerintem elég kedves vagyok és normális mindenkivel, akivel lánnyal meg lehetett volna valami, attól vagy nem akartam semmit, vagy nem léptem időben. Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Ha küldök képet megmondjátok, hogy a külsőmmel van-e a baj? Elküldöm privátban csak írjatok lakhelyt (remélem érthető miért).

2015. jún. 6. 21:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nekem is kb az problémám mint neked, de én idősebb is vagyok már. Igaz nekem régen a külsőmmel valóban gondok voltak, de lefogytam, változtam, és még így sem léptem egyről kettőre. Oké vannak nő ismerőseim, meg barátaim persze néhányan jóval idősebbek nálam mivel munkatársaim, de vannak akik a korosztályomba vannak de úk is mind foglaltak. Régebben is voltak lány barátaim korombeliekkel barátkoztam de egyiknek sem kellettem.

Most meg ha egy korombeli lánnyal akarok beszélgetni vagy bármit vagy flegmán visszapofázik, vagy tudomást sem vesz rólam.


Én nem vagyok az a nagy bulizós fazon, meg bunkó sem vagyok. A korombeli barátaimmal már mind megszűnt a kapcsolatom mivel ők már mind foglaltak és az élet másfelé vitte őket. Én sem értem mi a baj velem pedig sokan bírnak, meg kedvesnek tartanak. Szóval megértem a problémádat, sajnos segíteni nem tudok rajtad, csak biztatlak hogy nem vagy egyedül, és azzal hogy előbb utóbb biztos megtalálod a párod, engem is sokan csak ezzel vigasztalnak és ezért tudok még talpon lenni.


22/F

2015. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat, főleg neked, kedves utolsó! Az a baj, hogy én már nagyon szeretnék egy barátnőt, van is lány aki tetszik de nem ismerem és nem merek nála kezdeményezni...:(
2015. jún. 6. 21:26
 13/22 anonim ***** válasza:

küldhetsz

18/L Szolnok

2015. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Győr.

Küldd.

2015. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Igen... :( Az én régi osztarsam is egy ilyen páva, cigizős, szívós fajta ő meg jövöhét szombaton megy szexelni egy álomszép gyönyörű lánnyal... Meg amúgy is tapadnak rá a csajok... Pedig 16 éves...


Én már annyira elbizonytalanodtam hogy nem is megyek már társaságba hanem maganyosan járom az utakat orszagúti bringaval...


Én mar elfogadtam

2015. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Vagy alkalmazkodik az ember, vagy leéli nő nélkül az életét kedves, aranyos, illedelmes jófiúként. A nők mindig hangoztatják, hogy nekik a belső fontosabb, meg nem szeretik a tahókat, nem szabad hinni nekik. Miért van ennyi elcseszett házasság, ahol napi szinten veszekszik a két fél, tönkreteszik a gyerekeik életét, gyakran a férfi még veri is az asszonyt? Elárulom, ez imponál nekik. Igaz kapnak pár sallert az úrtól, ha úgy adódik - amit sokan még élveznek is, legalább érzik, hogy ők "nők" - de az a férfi nem csak vele lesz ilyen, hanem másokkal is, meg fog élni a jéghegy csúcsán is, mert lesz*rja a körülményeket. Eltipor másokat, ezzel bizonyítván felsőbbrendűségét. Erre persze 10-ből 9 nő mondja, hogy milyen csúnya dolog, mert nem illik, meg szegény bántalmazott srác, meg soha nem kezdene ilyen erőszakos pasival. Ne hidd el ezeket, a nőnek mindig az erős hím kell. Lényegtelen mi van belül, vagy hogy 80-as IQ-ja van, ha erős, ebben a nők nem különböznek az állatoktól, hiába próbálják minden áron tagadni. Üdv a való világban.
2015. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
most tarthattok nőszidási három percet, de az van, hogy egy pasi vagy bunkó, vagy ronda. Aki meg véletlenül egyik sem, az halálosan bele van esve valami ribibe, akinek meg pont nem tetszik. és ahhoz, hogy egy csaj ronda pasival járjon, nem egy bmw kell, hanem legalabb egy kastély egy helyes kertesszel :D
2015. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Küldj Eger
2015. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
küldd a fotót nekem is:)
2015. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
GYőr, bocsi nem olvastam a végét:D utolsó voltam
2015. jún. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!