Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem beleszerettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem egy fiúba egy online játékból, úgy, hogy még nem is láttam! Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés
Szoktunk írogatni, és segíteni egymásnak a játékban, és tök kedves és aranyos. Nagyon tetszik a személyisége. De sztem neki fogalma sincs róla, h mit érzek iránta. Lehet, hogy azért szerettem bele, mert ő az első olyan fiú, aki kedvesen beszél velem. Hogyan tudnám elfelejteni, vagy az érzést többé nem érezni? Mert az biztos, hogyha látna, vagy megismerne, nem is akarna többé beszélni velem. :/

2015. jún. 3. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

A külsődet tekintve esélyesnek tartom hogy csak önbizalomhiányos vagy, jellemző a korodbeliekre.De ezt látatlanban nem lehet megmondani.

Megpróbálhatod tovább vinni a dolgot azzal, hogy kicsit személyesebben beszélgetsz vele, elvonatkoztatva a játéktól. Ne add fel ilyen könnyen, még bármi lehet ebből!

2015. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:( Az a gond, hogy most anyuék mérgesek rám, és elvették a telefonomat! És már nagyon hiányzik a vele való chat, vagy már az is jó lenne, ha csak megnézhetném a karakterét.
2015. jún. 3. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez valami telefonos játék?
2015. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, az. Bár elvileg számítógépre is fel lehet tenni, csak nekünk itthon csak 1 gépünk van, ami apué. És arra tilos bármit is feltennünk.
2015. jún. 3. 19:36
 5/8 anonim válasza:

14/f

Láttad már a srácot?? Mert ha nem nem akarlak lehangolni de a srácok 76%-a dagadt akiket játék közben ismersz meg....

Am játszál vele sokat..beszélgess...skypeoljatok..hidd el megéri..(telefonon is lehet) am am anyám az én telómat elveszi arra hivatkozom h bármi történhet velem és még csak szólni se fogok tudni..(hidd el egy aggodo anyanal v apanal nincs veszejesebb dolog)

Ennyi lett volna remélem vmit azert segitettem :D

2015. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja és amíg őt nem láttad ne parázz a saját külsődön!! (Uccso voltam) :)
2015. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5:

Nem feltétlen kell egy srácnak dagadtnak és csúnyának lennie, ha gépezik.

Láttam már nagyon szép lányt is, aki játszik.

2015. jún. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ejh, de jó nektek, bárcsak találkoznék egy magyar lánnyal játék közben :D

Na, de a kérdésre térve, csak egY kicsit önbizalomhiányos vagy, szerintem nem lesz gond, próbálj személyesebb témákról beszélni, sikerülni fog! :)


Ja igen, az #5-ösnek meg......annyira imádom ezeket a sztereotípiákat, amiket ti íg felállítotok rólunk. Nem minden úgy van, ahogy azt a South Park vagy az internet mondja, ember. ._. A baráti társaságom minden tagja kocka, és legtöbbjük vékony vagy átlag testalkat. Én mondjuk nádszál nem vagyok, de messze nem vagyok dagadt. Könyörgök, nézz utána ezeknek, ha már ezzel akadékoskodsz itt.

2015. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!