Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy ennyire beleszerettem?

Figyelt kérdés
Nagyon beleszerettem egy fiúba, akitől nemrégiben el kellett válnom. (bővebb történetet szívesen írok privátban) És most több évről beszélünk. Többen is udvaroltak már, de rájuk se tudok nézni miatta. Mégis ez micsoda? Létezik az hogy annyira megszerettem, hogy egyáltalán senki se érdekel rajta kívül? L(16)
2015. máj. 29. 01:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik
2015. máj. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.

Erőt kell venned magadon és továbblépni. De komolyan.

Vagy így maradsz.. De azt nem akarhatod :)

2015. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen lehetséges, az érzéseid nem te irányítod!

De ha el kellet válnod tőle, nem tudom ilyen okból de akkor sajnos el kell felejtened hacsak nem tudsz vele újra kapcsolatot teremteni!

Mert ha nem vagy vele és nagyon szereted előbb utóbb bele bolondulsz!

2015. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!