Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Mit tegyek? Hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik, már kb 3 éve. Bevallottam neki kb 1 éve. Mielőtt én bevallottam egy másik csaj is bevallotta neki, hogy szerelmes belé. Azóta majdnem egyszerre kb 3-szor próbálkoztunk be a srácnál. Velem már majdnem lett valami. Illetve lett is, nem rég, barátság extrákkal, de semmi több. Azt mondta úgy érzi belém szerett, de nem tudja. Várnom kéne. Mondtam neki, hogy már épp eleget vártam. Egy hete kb újra színt vallottam, persze a másik csaj is akkor érezte szükségesnek, hogy bepróbálkozzon. A srác kibukott. Nem tudja mit akar. Dönteni akar, de nem tud. Én meg már félre akarok állni, mert nagyon rossz ez így, de azt se hagyja. Igazából azt mondta, hogy ha nem lenne a másik lány már rég együtt lenne velem. Fogalmam sincs mit tehetnék. Tudnátok tanácsot adni? Előre is köszi. (Én 19/L ő 20/F illetve 18/L)
2015. jún. 2. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "ha nem lenne a másik lány..." Döntse el, vagy hagyd ott. Vagy döntsd el, téged zavar-e, hogy hárman vagytok.
2015. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen nagyon zavar. Főleg ezért mert a lány úgy néz rám mintha meg akarna gyilkolni. Meg hát az is idegesít, hogy én több mindent megtettem a srácért (szerintem) és szerinte egyformán rendessek vagyunk a màsik lánnyal. Nagyon rosszul esik. Sokszor megbántott. Próbáltam is kiszeretni belőle, de nem ment.
2015. jún. 2. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:

A falu bikája!


" Igazából azt mondta, hogy ha nem lenne a másik lány már rég együtt lenne velem."

Ez nagyon szánalmas. Ha valaki nekem ilyet mondana, lesz.arnám úgy, ahogy van.

2015. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ha nem lenne a másik lány már rég együtt lenne velem". Ebből nem érzed, hogy te csak másodlagos vagy? Nem rosszindulatból, de ez elég nyilvánvaló, ha meg az ő szájából hangzott ez el, akkor főleg.


Úgy van vele, hogy ha a másik csajjal nem jön össze neki, akkor jó leszel te is. Ha rám hallgatsz, ne engedd neki, hogy te legyél a marionett babája, akit szabadon, kedve szerint rángathat attól függően, hogy most épp képben van-e a másik lány, vagy nincs.

Dobd ki és majd jön más, de ne akarj sorban állni!

2015. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi, hasznos válaszokat. :)
2015. jún. 2. 20:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg elzavarom a francba, hogy ne szórakozzon velem. Igazatok van, másodlagos vagyok. :/
2015. jún. 2. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a helyes hozzáállás, legyen önbecsülésed.
2015. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!