Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik egy lány de visszautasított?

Figyelt kérdés

Szóval tetszik egy lány akinek szerelmet vallottam és visszautasízott de miníg közeledik hozzál ilyen cukin rámmosolyog engem néz órán de amikor szerelmetvallottam egy szerelmes dalban akkor kiakadt!

Segítsetek hogy mit hogy mit csináljak!


2015. máj. 26. 07:47
 1/5 JinxStop válasza:
A "kiakadt" alatt mit értesz?
2015. máj. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 JinxStop válasza:
Mert lehet, hogy egyszerűen csak nem volt erre felkészülve, ha azt érted alatta, amit én...
2015. máj. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mit kell érteni az alatt,hogy szerelmet vallottál neki egy szerelmes dalban?A fiúk néha ciki dolgokat csinálnak ha szerelmesek.Erre figyelni kellene! :)
2015. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak hebegett habogott és valami ilyet vontam le belőle

A szerelmes dalt pedig egy demoban témában pedig rapben küldtem messengeren

2015. máj. 26. 17:11
 5/5 JinxStop válasza:
A hebegés-habogás egy lánynál egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem tetszel neki! :) Mi, lányok is hülyeségeket csinálunk, mikor szerelmesek vagyunk, nem tudjuk sokszor, mit is kéne most mondani, szerintem próbálkozz tovább, és figyeld a testbeszédét, hogy ha mással beszélget, akkor is ugyanúgy viselkedik-e, mint veled, így kiderülhet, mi a helyzet!
2015. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!