Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti kavarnátok olyannal részege...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kavarnátok olyannal részegen, aki nem tetszik nektek alapból?

Figyelt kérdés
mert régebb óta ismeritek már..

2015. máj. 22. 12:27
 1/6 anonim válasza:

Totál emberfüggő... Van akit annyira felold az alkohol, hogy (nem túlzok) végigmegy egy buliban mindenkin legyen az fiú vagy lány. Van aki akármennyit iszik, akkor se lesz annyira oldott hangulatban, hogy azzal kavarjon aki esetleg tetszik is neki.


Az én példám, 18 éves meleg vagyok, és egyszer annyit ittam, hogy kavartam egy lánnyal... Józanul ezt nem igazán tenném meg :)

2015. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet... eddig még sosem kavartam olyannal. :D
2015. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
volt már rá példa, amúgy hánynék a csajtól, mert állati kövér, fúj rossz visszagondolni is erre >.<
2015. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem, de ismerek olyat, aki igen.
2015. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban egyszer előfordult, hogy egy szerelmi bánat alkoholba fojtási kísérlete nyomán kialakult részegség olyan ágyba terelt, hogy a mai napi csak remélni tudom, hogy valóban nem történt semmi aznap éjjel. :-))
2015. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de ez nem fog kiderülni. Antialkesz vagyok.


42F

2015. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!