Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmnek ugyanaz a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek ugyanaz a fiú tetszik, mint nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 évesek vagyunk.Tudom,még nem igazi szerelem stb...De én most jelenleg nagyon szeretem!Ahogy a barátnőm is!Ha a fiú a barátnőmet választani,elfogadnám,valamilyen szinten őrülnék is neki,de ha én jönnék össze a fiúval,akkor ő nem biztos...

Beszéltünk már erről,letagadta,de látszik rajta hogy nem örül...Meg is értem!Valamiért úgy érzem,hogy én tetszek neki :) Nem tudom mit tegyek :( Barátnőmet nem akarom elveszíteni,de a fiút sem :(


2015. máj. 20. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
szerezd meg a srácot gyorsan, még a barátnőd előtt... ;) ha nem te teszed, majd ő megteszi...aztán úgyis a fiújával tölti majd az idejét, szóval ígyis úgyis barátnőddel megromlana a kapcsolat...srác meg legalább akkor tied lesz :D
2015. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az 1#-essel :D nekem is a legjobb haverom összejött egy csajjal, azóta nagyon nagyon ritkán megyünk valahova ketten, még facebookra is alig jár fel. Nálatok is gondolom ez lenne, szóval inkább hajts a srácra, mert ha barátnőd szerzi meg lehet hogy te is úgy jársz mint én :D Elveszted a legjobb barátod..
2015. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"Tudom,még nem igazi szerelem"....ugyan már... honnan tudnád?! lehet, hogy a gyermekeid apja lesz az illető ;)
2015. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
meztelen iszapbirkózás a srác előtt, a nyertes megeheti a vesztes szívét, majd ott helyben meg kell hágnia őt a srácnak. DOMINANCIA!
2015. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja,Dominancia :D Na,akkor próbálkozok :)
2015. máj. 21. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!