Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még soha nem találkoztunk,5000...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rockcsempész kérdése:

Még soha nem találkoztunk,5000 km-re lakik tőlem és egymásba szerettünk az interneten keresztül, hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Két hónapja írok egy szibériai lánnyal akivel egymásba szerettünk az interneten. Szeretne jövő nyáron a városomba jönni (de csak mint túrista). Ami még tök furcsa, hogy együtt vagyunk egy hete... Küldtem neki egy "szerelmes videót" és azt találtuk ki, hogy úgyis minden nap írunk és képeket küldözgetünk egymásnak és pár év múlva összeköltözhetünk így belevágtunk...


Persze küldünk hangfelvételeket, videókat és leveleket is küldünk egymásnak a postán :) (angolul kommunikálunk)


Annyira kilátástalannak tűnik ez a helyzet, de én nem hiszek a lehetetlenekben...


Veletek volt már ilyen ? Beleszerettetek valakibe az interneten keresztül ? Mi lett aztán ?



2015. máj. 23. 15:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Én 20 fiú ő 18 lány
2015. máj. 23. 15:29
 2/4 anonim válasza:
Ne éld bele magad, csak magadnak ártasz.
2015. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hadd meséljek neked el egy történetet.

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy lány, hívjuk A-nak, akinek nagyon nehezen ment a barátkozás, ezért az interneten próbálta csillapítani magányát. Találkozott egy nagyon kedves és jó fej lánnyal, akivel később szinte "testvérek" lettek. Ez a lány mutatta be egy Franciaországban élő srácnak, nevezzük simán J-nek. J egy biszexuális fiú volt, aki már pár hónapja egy másik fiúval volt távkapcsolatban. A ezt tiszteletben tartotta, nem is akart tőle többet puszta barátságnál. Először nem jöttek ki jól, de ahogy teltek a hónapok, egyre közelebb kerültek egymáshoz, elkezdtek napi rendszerességgel beszélni. J sokszor veszekedett a barátjával, és ilyenkor mindig A próbálta vigasztalni. Már amennyire tudta Facebookon keresztül. Egy nap aztán J szerelmet vallott A-nak. A pedig hihetetlenül boldog volt, hiszen ez volt az első alkalom, amikor valaki ilyen szép dolgokat mondott neki. J otthagyta a barátját A-ért és megígérte a lánynak, hogy egy nap találkozni fognak, elveszi feleségül stb. Az első hét maga volt a mennyország, A a fellegekben járt. Aztán valami hirtelen megváltozott. J hirtelen elkezdte hanyagolni, inkább beszélgetett az exével. A nem tudta, hogy mire vélje ezt, ezért rákérdezett, de J csak terelt. Egy hónap után J közölte vele, hogy hiba volt elhagynia a barátját, ezért visszamegy hozzá. A lány szíve erre teljesen összetört. Ő tényleg beleszeretett J-be. Eltelt pár hét, J megint szerette volna visszahízelegni magát, A pedig engedett neki. Ezt körülbelül egy évig játszották el, míg A egyszer csak nem bírta már tovább, hogy J még mindig a barátjával van és azt mondogatja neki, hogy szereti, de nem lehetnek együtt. A lány utolsó üzenete az volt J-nek, hogy "I'm sorry for loving you, J. Good bye." Letiltotta és azóta sem beszéltek. A lány ezek után elvesztette az összes internetes barátját, depressziós lett, pszichiáterhez is elvitték a szülei, még egy kis ideig nyugtatót is szednie kellett.

Gondolom sejted, hogy ez a lány én vagyok. A lelkem legmélyén még mindig hiányzik J, mert nem csak a szerelmem volt, hanem szinte a legjobb barátom is, de beláttam, hogy jobb nélküle.

2015. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges....de tiniszerelem, nem mindig tart sokáig, főleg mostanság a kommunikációs eszközök elszaporodott világában....egyre több embert ismerünk, az emberi érzések meg változnak. Vannak ismerőseim, akik imádják egymást, már két éve (még 500x ennyit nekik, nagyon aranyosak, szeretem őket, nagyon kitartóak :)). A srác mindig kimegy a párjához külföldre, mert a lány még tanul, de végigdolgozza az évet ezért, de megéri nekik, boldogok :). Az ő esetük egy roppant pozitív történet, bár az is igaz, hogy mindketten magyarok. A nyelv sem akadályozó egyébként, de azért kicsit nehezebben tudjátok megérteni egymást szerintem :/. Nekem speciel egyetlen internetes kapcsolatom se húzta túl sokáig. Volt egy kicsivel több mint egy éves kapcsolatom, volt egy kéthetes is, de itt volt személyes találkozás, az utóbbinál a gyerek szeretett volna valamit, csak nem hagytam neki :) . Egyébként roppant gyerekes 21 évesen. Nem nagyképűségből, de 18 évesen, kis buta, tapasztalatlan dögként több bennem a felelősség mint benne. Szóval vigyázz mindenféleképpen, nézz körül, kérdezgess, ismerd ki, mert sajnos az internet nem a legtisztább dolog általában. Semmibe se éld bele magad túlzottan, nem éri meg azt a fájdalmat amit lehet, hogy kapni fogsz :(
2015. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!