Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jelent ez valamit?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelent ez valamit? Tetszem neki?

Figyelt kérdés
Hetvegen eskuvon voltam es az egyik fiu(mar kisebb korom ota ismetem de nem sokat tarsalogtunk) 2 ev utan most latott ujra (valtoztam nem keveset es szerencsere jo iranyban) amikor eloszor meglatott nezett legalabb 5 masodpercig,aztan anikor azt hitte hogy nem latom ( volt olyan tukor a falon) rammosolygott olyan hosszan es aranyosan.Akkor azon a helyen csak en voltam ott.Aztan vegig a szeme sarkabol figyelt es szorongott a kozelemben.Szerintetek tetszhetek neki? Lepjek fele?
2015. máj. 19. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha neked is tetszik akkor hajrá
2015. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát ha tetszik miért ne?
2015. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, tetszel neki, és szerintem léphetnél felé.
2015. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bejosz neki.ha kolcsonos lepj!:)
2015. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet,hogy csupan azert mosolygott es nezett,mert megvaltoztam?
2015. máj. 20. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Háhááá, nem....

:D

Te csak úgy mosolyognál valakin, hogy:

-Hű, de megnőtt ez a Péter...

Na, hát persze, hogy nem :)

2015. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztos mar nem is emlekszik ram :D Akkor ott talalt egy csajt akivel teheti a szepet aztan nemis tudja ki vagyok :D
2015. máj. 21. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!