Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés
van egy fiu aki már kb 1 éve hangosan és feltünően köszön,de az utóbbi 1-2 hónapban nem ,mert nekem ebben az utobbi pár honapban kezdett el bejönni sőt beleszerettem,de nem tudom mit csináljak vele,mert amikor ránézek ő elpillan,feltünően bámul(mindent rajtam és a mikor hátat fordítok neki azt mondjak nagyon bámulja a seggemet)Már vagy három hete nem is beszéltunk ,pedig eddig mindig beszéltunk foképp perverz volt.de most olyan félénk,de más lányoknak meg fogdozza a seggét és ölelgeti őket...MIT CSINáLJAK???

2015. máj. 17. 15:19
 1/4 Maybe_99 válasza:
Több, mint valószínű, hogy már régóta tetszesz neki és megunta, hogy te nem kezdeményezel felé és ezért féltékennyé akar tenni azzal, hogy más lányok fenekét fogdossa. Probálj meg kezdeményezni vagy legyél kedves vele és köszönj te neki elsőnek. Szerintem arra vár, hogy te is felfigyelj rá. Ha pedig így sincs változás és így is más lányokkal foglalkozik akkor te is kezdjél el beszélgetni más fiúkkal lásd, hogy reagál.
2015. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de szerintem o látta hogy én felfigyeltem rá mert mostanában nem vagyok onmagam amikor meglátom és ezt tobben is észrevették
2015. máj. 17. 17:27
 3/4 anonim válasza:
Ne félj, menj oda hozzá, kezdeményezz beszélgetést és tedd ami jön, mielőtt még késő lenne! Szurkolok :D
2015. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat
2015. máj. 17. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!