Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiú gondban vagyok, tudtok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú gondban vagyok, tudtok nekem segíteni? Többi lent

Figyelt kérdés

Nos van egy fiú aki tetszik nekem, csak az a baj, hogy több száz km-re lakik tőlem, ezért legtöbbször facebook-on szoktunk beszélni. Egyik nap elküldtem neki egy rajzomat amire azt válaszolta, hogy 'ez tök jó'.

Első kérdésem az lenne, hogy fiúknál mit jelent a 'tök jó' kifejezés?

A második pedig az, hogy hogy tudnék vele többet beszélgetni? Közös témákat kéne keresnem esetleg? Igazából szó sincs arról, hogy azt szeretném, hogy 'belém szeressen' vagy ilyesmi csak egyszerűen szeretnék vele többet beszélni.


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. máj. 19. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
tör jó = nagyon tetszik kérdezd meg mi a hobbija pl és arról írkáljatok
2015. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*tök
2015. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nálam a ' tök jó' jót jelent. Igazából akkor szoktam ilyet írni, amikor nem akarom azt se írni hogy, 'lenne mit javulnod' és azt se h 'ez hihetlen ,gyönyörű' stb. Mert félek h félreértelmezi, szerintem abszolút van esélyed nála. Ez jót jelent (tök jó kifejezés) ha megkérhetlek le tudod írni h hány éves a fiú, csak mert vannak időszakok h bármit megtennél egy barátnőért :D szóval jót jelent a tök jó.
2015. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16 éves :)
2015. máj. 20. 14:43
 5/5 anonim válasza:
Akkor szerintem bejössz neki, sok sikert ;)
2015. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!