Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy tetszek egy lánynak?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy lány, bár ezt nem mondom el senkinek, mert visszahúzódó vagyok. Testvérem viszont egyszer mikor hazajött azt mondta hogy ő szerelmes belém, (tesóm az osztálytársa). Ő 14 én meg 15 éves vagyok, és most fogok ballagni. Ha egy lány nem néz rá egy fiúra, soha, de más fiúkra ránéz, az jelenthet valamit?

2015. máj. 19. 20:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy én még sose beszéltem vele, viszont azt észrevettem, hogy amikor elmegy mellettem, akkor mindig máshova néz, de mintha nem merne a szemembe nézni vagy nemtudom :S Hogy mutassam meg neki testbeszéddel hogy tetszik?
2015. máj. 21. 20:54
 12/12 anonim ***** válasza:
Beszélj vele! Hagyd a testbeszédet! Ha NEM lépsz nem lesz semmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!