Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy tetszek egy lánynak?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy lány, bár ezt nem mondom el senkinek, mert visszahúzódó vagyok. Testvérem viszont egyszer mikor hazajött azt mondta hogy ő szerelmes belém, (tesóm az osztálytársa). Ő 14 én meg 15 éves vagyok, és most fogok ballagni. Ha egy lány nem néz rá egy fiúra, soha, de más fiúkra ránéz, az jelenthet valamit?

2015. máj. 19. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
írj rá facen és puhatold ott ki
2015. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nincs nekem bejelölve, és elég gyáva vagyok ahhoz hogy bejelöljem :S
2015. máj. 19. 20:57
 3/12 anonim ***** válasza:
akkor mi lesz ha hozzá kell szólni?
2015. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az a baj hogy még sose beszéltem vele, de én már régóta észrevettem őt. Furcsa mert nem egy félénk lánynak vettem őt észre, de amikor a közelében vagyok, akkor nem néz rám, csak rám. Bár mikor fényképezés volt és mentem ki az udvarra pont a szemébe néztem, mert szembe jött velem, és néztük egymás pupilláját vagy 5mp-ig :D jelenthet vmit?
2015. máj. 19. 21:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt kell megérteni (és ezt jegyezd meg örök életre), hogy ha te nem lépsz- vagyis nem mész oda hozzá, beszélgetsz vele, hívod el randizni- akkor nem lesz semmi köztetek. Tehát, ha neked tetszik a lány, akkor hívd el, és akkor majd kiderül, hogy te tetszel-e neki. Ha te esetleg nem is tetszel neki, akkor sem lesz semmi bajod, egy egészséges és magabiztos srác életébe, belefér az, hogy néhány lány bejön neki és meg akarja ismerni őket jobban (szóval nem lesz gáz, ha kiderül, hogy tetszik neked).
2015. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
utolsó, amit írtál az tényleg nagyon jó ötlet, és már tervezgettem is hogy oda megyek hozzá, de a kérdés az, hogy mit mondjak neki? Köszönök neki, megmondom neki hogy tetszik nekem és hogyan tovább?
2015. máj. 21. 14:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Menj oda, dumálj vele először általános dolgokról (suli, hogy érzi magát stb.), aztán ha feloldódottatok egy kicsit, vagy kifogytál a beszédtémából, akkor hívd el egy sétára (annyi bőven megteszi, hogy: Lenne kedved sétálni egyet valamikor?) Innentől meg már megy magától.
2015. máj. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm hogy segítesz!! de nem fogok egy kicsit rámenősnek látszani? és szerinted 3 hét alatt még össze lehet hozni egy kapcsolatot? válaszolj légyszi!
2015. máj. 21. 19:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nem lesz semmi gáz a dologból. Nem fogsz rámenősnek látszani. Három hét elég hosszú idő, bármi megtörténhet, de ne siettesd a dolgokat csak azért mert elballagsz. Suli után is tudtok találkozni.
2015. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezted vagy esetleg van még kérdésed, írj privátot!
2015. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!