Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek? Többi lent!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ez inkább azokhoz szól,akiknek volt már hosszabb párkapcsolata. Nektek mi a tapasztalat? Ha szerettetek valakit,majd később elmúlt a szerelem érzése,a vonzalom még ugyan úgy jelen maradt? Esetleg még évekkel később is jelen van? Létezik olyan,hogy valakit egyszer tényleg szeretünk,majd évekkel később nem hogy a szerelem érzése,de még az az érzés is köddé válik,hogy "huu még mindig tetszik..." Kérlek,írjátok le,ti mit tapasztaltok ezügyben? 18/L

2015. máj. 19. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A hosszabb az relatív fogalom,merthogy mihez képest hosszabb. Kifejtenéd?
2015. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi,nem voltam elég egyértelmű :D 1 évnél hosszabb időre gondolok :)
2015. máj. 19. 17:11
 3/5 anonim válasza:
attól függ....ha az utóbbi időben nem volt túl jó már a kapcsolatotok, akkor még egy ideig fogod szeretni, utána még azt fogod mondani hogy jó pasi, de a szerelem elmúlik, max szeretet marad, aztán a szeretet is elmúlik, max sajnálni fogod őt, és utána már nem fogsz epekedni utána...:D ez az egész amit leírtam kb 2 hónap alatt lezajlik :D aztán még fél hónap és készen állsz arra hogy más pasikat megnézz, újra társasági ember legyél. :D és ha eltelt az egy hónapnak a 2. fele is, már készen fogsz állni egy új kapcsolatra, és mindent elfelejtesz ami az exeddel volt. :) vagy ha nem is felejted el, de már nem fog érdekelni, csak tudni fogod hogy ő a pasid volt, és ennyi.. :) (ez csak az én tapasztalatom :) és megjegyzem, annyira szerelmes voltam a srácba, hogy BÁRMIT vállaltam volna érte.. :) és szó szerint bármit..el akartak küldeni itthonról, és azt is vállaltam volna...aztán megjött az eszem és kiléptem a kapcsolatból :) )
2015. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen,ez így van :D de nem érzed még mindig azt volt barátod iránt,hogy bejön vagy ilyesmi? :D
2015. máj. 19. 21:45
 5/5 anonim válasza:
már nem érzem azt :) lehet ez csak azért van, mert nem tudja elfogadni hogy én már nem akarok tőle semmit, és kígyót-békát kiabál rám a hátam mögött... :) :D de az biztos, hogy már pasiként nem tudok rá nézni.. :) de én már úgy sem, mint emberre.. :D
2015. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!