Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék segítséget kérni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék segítséget kérni? Több lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit évek óta szeretek de soha nem mondtam el neki az utóbbi egy hónapba megtudta h tetszik nekem és össze is vesztünk és ezt a fejemhez vágta .. azóta úgy nézki helyre álltak a dolgok de én nem akarom szeretni és nem tudok szabadulni már annyiszor próbáltam és valami lehúz .. belerant (a fiúnak barátnője is van)

2015. máj. 18. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt csak az johet szoba, hogy nem beszelsz vele, ha utcan talalkoztok szimplán koszonsz neki, aztan ennyi. Itt mar csak az ido segit:oo Vagy ugyanugy beszelsz vele, de megpróbálod barátként kezelni. :)
2015. máj. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm de ez lehetetlen egy társaságba járunk egy iskolába úgyhogy .. épp ez a baj hogy ott kísért és mikor beszélek vele nem megy a baráti dolog
2015. máj. 18. 00:28
 3/7 anonim ***** válasza:

ha kesobb szeretnel vele jarni, akkor legy turelmes, aztan majd eljön az időd c:

semmiképp ne bunkozz vele, ne bantsd meg ok nelkul c:

2015. máj. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha a csávonak van csaja akkor nem tudsz mit tenni ha csak nem szereti őt ,de ha a csaját bírja akkor te csak maradj a barátja
2015. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2-es köszönöm nem tudok és nem tudom h az akarok e lenni de nem tudom nem szeretni ...


3-as köszönöm ... barát egyenlőre ..és valószínű csak az

2015. máj. 18. 17:21
 6/7 anonim válasza:
Egy cipőben járunk,ugyan így vaok én is
2015. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
részvétem ... :/ kitartást
2015. máj. 18. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!