Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szüleim helyében engednétek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim helyében engednétek, hogy 15 évesen a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy a szomszéd városban lakik. Két évvel idősebb. Egy ideje járunk. A nagymamám is a szomszéd városban él. Ti mit tennétek? 15/L

2015. máj. 17. 23:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Alapjáraton nemet mondanék, de függene a sráctól.
2015. máj. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyentol fugg
2015. máj. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
én megengedném, de azért a lelkedre kötném, hogyha gyerekkel ne gyere haza. nem vagyok valami maradi, szórakozzon az ifijúság, ahogy jónak látja, de ésszel.
2015. máj. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Induljunk ki abból, hogy 15 évesen ismertem meg a barátomat, 2 hónap után ott aludt, de csak akkor feküdtem le vele, mikor elmúltam 16. Ő két évvel idősebb nálam. Anya megengedte az együtt alvást, de még nem volt külön szobám, ezért az átjáróházas nappaliban aludtunk. A barátom anyukája különösen ellenezte, a férje nyugtatta meg, hogy ebbe nincs semmi baj.

Ez személyiségtől is függ. Az én barátom nagyon rendes, intelligens, 1 hét után be is mutattam, átjött. Akkor is estig maradt, jól éreztük magunkat mindenkivel.

Eleve hozzá voltam szokva, hogy sok barátnőm ott aludhatott nálunk rendszeresen, ha nem kellett annyit tanulni.

Az eredmény az lett, hogy mi voltunk egymásnak az elsők a barátommal, most is vele vagyok (3 év 7 hónap) és semmit sem bántam meg, se én, sem a szülők. Anya tartott elég okosnak és felvilágosultnak (mivel beszéltünk már erről), hogy megengedje, hogy együtt aludjunk, mert tudta, hogy hülyeséget nem csinálok, csak olyat amit akarok is és a barátomról is tudta, hogy rendes ember.


Másrészről pedig nekem van egy húgom, aki a nyáron lesz 15 éves, de korához képes "visszamaradott", nem néz ki 14 évesnek, mindenki 11-12-nek tippeli. Szép lány, de még nagyon kicsi a fiúkhoz. Nem is érdekli a téma, inkább még az udvaron játszik a kutyákkal.

Neki pl. anya "nem engedne" még egy barátot sem, nemhogy együtt aludjanak, mert húgom még nem tudja kezelni a dolgokat és nem nőtt fel egy kapcsolatra. Az ő esete más.

De az ő történetét nem tudni előre, remélem szerető, rendes fiúba szeret bele, aki annyit vár, amennyi csak szükséges, szereti, becsüli, tiszteli.


Szülőként én így mérlegelnék. Fontos, hogy a saját lányom agyilag érett-e a dolgokhoz, fel van-e maximálisan világosítva..., de az egyik legfontosabb a barátja személyisége.


De ha megbeszélhetetlen, akkor azt mondják inkább az ágyban, ismerve, minthogy a bokorban csinálják tiltva, mert van olyan helyzet amikor a fiatalok úgy gondolkodnak, hogy ők úgyis megteszik, bármit mondanak a szülők. persze idáig nem kell eljutni egy szülő-gyerek kapcsolatnak.


18/L

2015. máj. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
En megmagyaraznam a lanyomnak mi miert van, mit hogyan kell, mire vigyazzon, es utanna engednem hogy a sajat bevallasa szerint cselekedjen. Az o dontese hogy engedi-e a fiut behatolni vagy csak egyszerubb dolgokat tapasztal.
2015. máj. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%
Istenem... Az együtt alvás nem minden esetben "azt" jelenti...
2015. máj. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
14es gratulálok. Köszönöm a válaszokat.
2015. máj. 19. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!