Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Osztálytársam, van esély?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársam, van esély?

Figyelt kérdés
9.es vagyok. Van egy osztálytársam aki abban a pillanatban megtetszett ahogy megláttam juniusba a beiratkozáskor akkor nem beszeltunk. Szeptemberbe mentem az új osztályba akkor mar egy honapja volt baratom igy nem foglalkoztam az osztalytarsam iranti vonzalommal. Avatókor a sors fintora hogy pont vele kellett táncolnom és a barátom végig nézte ahogy egyre pirosabb leszek. Ez októberbe volt. November végén szakítottunk a barátommal mert egyre kevesebbet foglalkoztam vele és őszintén szólva ez is az osztálytársam miatt volt. Nagyon tetszett mar akkor is. A viszonyunk olyan hogy elhülyülünk sokszor nézzük egymást beszélgetünk. Február 14.en egy buliba smároltunk. Hétfőn a suliba megláttuk egymást es volt az a kinos csend és csak mosolyogtunk egymasra. Most majus 15.en voltunk egy buliba beszelgettunk hogy o fel a szerelemtol mert altalaba szivas a vege meg hogy o varni akar azzal hogy komolyodjon (de itt nem rolam volt szo hanem mint ket barat beszelgettunk). Viszont nekem 16.an szulinapom volt es ejfel utan odajott megolelt boldog szulinapot kivant nagyon jol esett tole. Nagyon reszegre ittam magam es most ram irt hogy en sok embernek azt mondtam szerelmes vagyok e bele es hogy igaz e mondta hogy de tudja h reszeg voltam csak kivancsi hogy az alkohol miatt volt e mondtam igen meg hogy odamentem hozza es mondtam neki h smaroljunk es o mondta nekem hogy osztaltarsak vagyunk nem lehet . Ezt irta: "aztan eljottem, te konnyeztel. Olyan aranyos voltal.. Mikre kepes az alkohol" es en magamnak eddig nem vallottam be hogy szeretem de azt szoktak mondani a reszeg ember igazat mond. de ha o igy fogja fel hogy osztalytarssal nem jarna akkor el kell felejtenem igaz?

2015. máj. 17. 22:05
 1/9 |Orfeusz| ***** válasza:
100%
Nem tűnik veszett ügynek. (A nyelvtan kettes annál inkább)
2015. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Íratkozz át egy másik osztályba. Ennyi
2015. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen ő tudja és érti is a "Házi nyulra nem lövünk" kifejezést
2015. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TheBodesz válasza:
osztalytars, mar rossz
2015. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bameg 14 évesen részeg lenni......
2015. máj. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
16 es most eloszor a szulinapomon
2015. máj. 18. 13:49
 7/9 anonim válasza:

Szerintem ez tök romantikus. :) Osztálytárssal, valóban nem a legjobb járni, de mit veszíthetsz? Én a helyedbe bepróbálkoznék, már csak azért is, mert így látatlanba is szimpik vagytok. :)

Meg ha smároltatok, akkor nem egy kis dologról van szó, főleg, ha Valentin napon. :)

De azt ne hagyd, hogy kihasználjon!

Sok sikert! :)

2015. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nem kizáró ok hogy osztálytársak vagytok:) Sok ismerősöm van,aki osztálytárssal van együtt és jól el vannak:) Nekem is osztálytárs tetszik,de ez tényleg esélytelen,jövőre érettségizünk,szerintem friendzone-ban ragadtunk,ti ezt ne kövessétek el!:) szerintem neked még bármi lehet:)
2015. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sonkamonka válasza:
Házi nyúlra nem lövünk!
2015. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!