Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Honnan lehet tudni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Honnan lehet tudni, hogy tetszik nektek egy lány?

Figyelt kérdés
Főként 13 éves vagy az körüli korosztály válaszát várom . Szimplán azért érdekel mert van egy srác aki tetszik de nem tudom ,hogy én is e neki .. Tudjátok ilyen szokásos .. na . Értelmes válaszokat köszönöm

2015. máj. 16. 18:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

15 vagyok. Úgy lehet(ne) kipuhatolni, hogy pl választasz egy közös ismerőst, akiben megbízol, és általa kérdezgeted, ha ez nem megy, csak arra kérd, hogy figyeljen. Főként azt lehet nézni, hogy mennyiszer néz rád (minél sunyibban, annál jobbak az esélyeid elméletben), és hogy hogy reagál, ha hozzászólsz. A másik, hogyha nem kifejezetten szelíd, de veled normálisan viselkedik, abból is lehet következtetni.


DE! És ez egy hatalmas DE!


Sose hidd el teljesen, amíg nem hallod tőle, vagy valakitől, akiről tudod, hogy nem csapna be, és tudhatod, hogy a sráctól magától van az infó.

2015. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ 1-es :)
2015. máj. 17. 12:14
 3/13 anonim válasza:
100%

#1-gyel nagyjából egyetértek, hozzátenném, hogy a fiúk (1 része) később érik, ezért lehet, hogy most nem meri kimutatni érzéseit. De szerintem ha ő neked tetszik, akkor nagy esélyed van, ugyanis ebben a korban néhányaknak mindenki tetszik ;) persze nem egyformán

Ja 13/F amúgy

2015. máj. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó látni ,hogy vannak értelmes fiúk neked is köszönöm a válaszod 2 -es
2015. máj. 20. 17:03
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Megnyalom általában :D
2015. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Egyre többet beszélek vele!12-13/F
2015. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

#6

Nem tudod eldönteni a korodat?

2015. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz kettesben maradni vele. A fiúk (én is) olyankor kényelmetlenül érezzük magunkat. Például én:

- Egy komplett idiótának érzem magam egy olyan lány mellett aki tetszik nekem.

- Enyhén dadogva beszélek.

- Egy idő után izzadni kezdek.

- És azon stresszelek, hogy észre ne vegye, hogy mennyire felkavar a közelsége.


Ezekre a jelekre figyelj. Persze lehet, hogy a te barátod jobban eltudja titkolni ezeket mint én. *sóhaj* Máris idiótának érzem magam.

14/f

2015. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló : Dehogy vagy az! Az ilyen normális és általában a lányoknak be szokott jönni ha egy fiú így viselkedik :) Egyébként köszönöm a válaszod! :)
2015. júl. 11. 12:00
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Onnan hogy fel áll rá a kukim. 11/f
2015. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!