Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik tipp...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik tipp hogyan beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Szóval. Egy suliba járunk de csak évfolyam társak vagyunk. Amikor látom a folyosón és szemezünk, ilyenkor általában rámosolygok de o alapbol mosolyog szóval nem rám mosolyog. Követ instán és én is őt (én követtem be). Ezelőtt liveoltam és bejött (a barátnőm is ott volt) ès végig nézte az 1-2 órás liveot. Köszönt nekünk és megkérdezte mizu de ennyi. Valami tipp hogy hogyan kezdeményezek vele beszélgetést? Ne legyen ANNYIRA egyértelmű hogy bejön de valahogy le kéne vágnia. Nem nagyon beszéltünk eddig, és egy héten 2x van vele együtt tesink szóval valaki segítsen legyszi. Előre is köszönöm a válaszokat!!
tegnap 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Talan irj ra instan? Ah az tul könnyű lenne talalj ki nehezebbet...
tegnap 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kéne. Pl: szia? És utána mizu vagy mi? Az a baj hogy év eleje van és ha lekoptat és elmondja az osztálytársainak az gaz, bár nem tűnik olyan fiúnak, bár látva miket likeol talán meg is. (Köszi a választ)
tegnap 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
"Ne legyen ANNYIRA egyértelmű hogy bejön de valahogy le kéne vágnia." - Ez egy paradoxon így. Sok srác még a teljesen egyértelmű jeleket se veszi észre, szóval ez a "nem annyira feltűnő" jelezgetés kb. esélytelen.
tegnap 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem így kellene felfogni meg indítani. Először csak simán barátkozz össze vele, beszélgessetek a suliról, ismerjétek meg egymást. Lehet nem is lesz szimpatikus neked vagy nem jöttök ki jól. Felesleges addig rázúdízani bármit, hogy bejön neked meg ilyenek, mert elég kellemetlen helyzetbe tudsz kerülni emiatt.
ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van. Csak nem tudom hogy kéne vele beszélgetést kezdeni vele. Tehát egyáltalán nincs közös óránk csak a tesi dehát elég aktív szóval o nem ül le csak úgy ora közepén hogy esetleg melle üljek. És mikor már mentünk Volna ki akkor ugye együtt sorakoztunk és meg rám sem nézett szóval először tényleg barátkozni kene vele. Max az az ötletem van hogy kerek tole rágót de valami hitelesebb kene. (Ma be likeoltam az insta képet) (köszönöm a válaszokat!)
ma 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha személyesen annyira nem mersz kezdeményezni, akkor ott az Instagram. Válaszolj/ reagálj az egyik történetére ha úgy van és már abból is lehet beszélgetést indítani
ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!