Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiatal lányként, hogy lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányként, hogy lehet esélyem egy 30+ pasinál?

Figyelt kérdés
Rég óta nagyon tetszik egy barátnőm tesója, de nem tudom hogy hívjam fel magamra a figyelmet. :( Kettesben nem tudtam beszélni vele eddig. Ja, és nem érdekel a korkülönbség azt én tudom ki kell nekem.
tegnap 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Ribizli
tegnap 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Reméljük a pasinak több esze van.
tegnap 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Mondjuk úgy hogy beszélgetsz velle?

Ha nem tudsz velle személyesen négyszemközt, akkor miért nem írsz rá?

tegnap 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Már a kapcsolatfelvételnél is elakadtál, semmire se mennétek egymással 1 párkapcsolatban.
tegnap 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Beszélgess vele online, ha elég érett vagy komolyan tud venni ha nem akkor kár a gőzért. Egy 30 feletti pasi a társadalmi nyomás miatt nehezebben mer nyitni tinilány felé, nyugodtan tedd meg te az első lépést
tegnap 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Félő, hogy az, amit keres egy 30+ egészséges pasi, te 15-16 évesen nem fogod tudni megadni.

Ahhoz messzemenőkig érettnek kellene lenned, komoly ambíciókkal, komoly intellektussal, identitástudattal...


Persze másképp is megfoghatsz egy nem túl acélos 30ast, de az semmiképp nem lesz stabil kapcsolat.

tegnap 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Max megrak párszor, ha neked ez a célod akkor nyugodtan próbálkozz nála, több úgy sem lesz belőle
tegnap 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

maradj szolid kedves, es legyen valami celod az eletben.

en 31 vagyok de örülnek ha egy tinilany beprobalkozna :)

tegnap 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha normális a fickó, akkor nincs esélyed.
tegnap 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Na, ha ilyen reménytelen szűz a kiszemelted, mint ez a kanos #8as válaszoló akkor mégis lehet esélyed.


#8 nagyon gáz hogy ennyi évesen tinikre vadászol!

tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!